Loopgroep Beilen - Uitslagen 2006


Datum:
Loop:
Afstand:
Naam:
Tijd:
31 dec
Oliebollen cross
7,2 KM
Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
Frouke Sijken
30.38
34.31
37.08
31 dec.
Sylvesterloop Glimmen
10 KM
Richard Pieters
Marco Bakker
33.34
38.10
30 dec.
Oudejaarsloop Blijham
1/2 M.
Jannie Drenth
1.55.19
16 dec.
Adventure Run - Ameland
halve marathon
Richard Pieters
1.24.31
Boscross Diever

marathon
halve marathon
10,5 km
Anno Brandsema
Wierd Duursma
Gea Lamberts
3.36.59
1.43.39
1.01.21
Trimloop AAC 61 Assen
12 km
9 km
Jan Jager
Eeuwe Jansen
Frouke Sijken
Janny Weurding
Harmtje Jager
Be Gils
Hilda Biemold
52.40
47.30
48.30
50.58
52.40
54.38
1.00.13
26 nov.
Bastiaannet Cross in Norg
8750 m
Richard Pieters
Jan Jager
Jannes Bouwmeester
Jan Willem Oosting
Wim van der Lelie
Harmtje Jager
35.27
37.58
41.35
41.52
47.16
55.08
Zevenheuvelen loop Nijmegen
15 KM
Richard Pieters
Jan Jager
Wierd Duursma
Wessel Walles
Henk Funke
Jannie Drenth
Ger van 't Woud
Eeuwe Jansen
Gea Lamberts
Harmtje Jager 
0.57.10
1.04.01
1.07.02
1.07.06
1.12.08
1.16.24
1.18.19
1.20.22
1.25.01
1.33.56
Lemelerbergloop
10,8 KM
Gea Lamberts
1.05.22
AAC 61Loop in Assen
9 KM
Eeuwe Jansen
Frouke Sijken
Jannie Weurding
Hilda Biemold
46.30
47.58
51.41
1.01.00

Adrillenloop in Winschoten
1uurs loop
Wessel Walles
Jannie Drenth
13, 756  km
12 km
hele marathon
Richard Pieters
3.17.34
Vestingloop in Boertange
10 KM


Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
48.04
53.28
Vestingloop in Boertange
halve marathon
Jannie Drenth
1.54.58
Wintertriatlon in Assen
10 KM
Wierd Duursma
41.41
Zuidlaardermarktloop Zuidlaren
10 KM

Wessel Walles
Jannie Drenth
42.22
49.14
Dwars door Drenthe marathon
hele marathon


halve marathon
Wierd Duursma
Henk Funke
Richard Pieters
Jan Jager
Jannes Bouwmeester
Tammo Bijmolt
Chris Mout
Alie Hamminga
Eeuwe Jansen
Geert Jan Potjewijd
Gerrit Bruins
Inge Derks
Frouke Sijke
Gea Lamberts
Jannie Weurding
Harmtje Jager
Lysbeth de Jonge

3.43.50
4.07.36
uitgevallen
1.33.40
1.38.56
1.41.24
1.43.51
1.52.21
1.55.14
1.56.40
1.56.46
1.58.57
2.01.01
2.04.41
2.10.51
2.27.48
2.52.00
8 okt.
4 Mijl Groningen
4 Mijl
Tammo Bijmold
27.38
7 okt.
Otterberg-Blinkerd loop
10 km







5km

Marco Bakker
Henk Pruim
Klaas Pijpker
Jannes Bouwmeester
Chris Mout
Ger van ’t Wout
Jan Veldhuizen
C. Pijpker- Springer
Eeuwe Jansen
Klaas Swieringa
Hans Stavast
Jackelien Beikes
Inge Derks
Gea Lamberts
Judith Heemskerk

45.10
46.11
48.19
46.52
49.24
52.09
52.29
1.03.21
26.35
27.30
32.43
25.58
28.19
28.39
29.44
24 sept.
30 km van Almere
30 km
Richard Pieters
2.03.34
23 sept.
Duatlon van Assen
7,5 km lopen &
20 km fietsen
Ria Winter
Dirkje Veltman
1.14.50
1.28.35

16 sept.

 



 

 

 



Run van Winschoten estafette over 100 km
10 km
Henk Pruim
Wierd Duursma
Ria Visser
Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
Joop Godwald
Robert Borkes
Henk Funke
Teun Zondag
Alie Hamminga
Eeuwe Jansen
Gerrit Bruins
Jan Veldhuizen
Frouke Sijken
Klaar Swieringa
Jannie Weurding
Alice Vellinga
Hilda Biemold
Lysbeth de Jonge
44.11
45.23
45.25
45.53
46.02
46.22
47.27
49.14
49.19
50.46
53.28
53.33
54.03
54.07
55.17
58.47
1.04.05
1.13.59
1.19.29
Halve marathon van Hoogland
Halve Marathon
Richard Pieters
1.21.56
1 sept.
Scheepsjoargsloop Onderdendam
10 km
Wim van der Lelie
49.07
30 aug.


Alkeloop Alteveer


10 km

5,5km
Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
Gea Lamberts
44.18
49.52
29.07
22 aug.

Brinkloop Diever

10 km

Richard Pieters
Jannes Bouwmeester
36.32
44.36
19 aug.

Singelloop in Hollandscheveld

10 km
Wim van der Lelie
50.40
19 aug.
Halve marathon van Bovensmilde
Halve Marathon


10 km


2 km
Jannes Bouwmeester
Anno Brandsema
Wierd Duursma
Joop Godwadt
Henk Pruim
Inge Derks
Inez Duursma
1.40.25
1.41.20
1.47.45
42.14
42.53
56.39
8.10
15 juli.
.
Midzomeravondmarathon in Diever
.
11.5 km
.
Richard Pieters
Gea Lamberts
42.38
1.07.07
11 juli.
Brinkloop Diever
10 km
Alie Hamminga
49.00
3 juli.

de Ontswedderomloop

10km

Wessel Walles
Teun de Breed
44.52
45.23
1 juli.

De omloop van Grolloo

10 km

Teun de Breed
Wim v/d Lelie
44.29
51.17
24 juni.
Hoeve a/d weg loop
16 km

8 km

Marco Bakker
Alie Hamminga
Cisca Vriesema
Hilda Biemold

1.15.39
1.25.39
55.54
59.08
14 juni.
Ruinerdorpsloop
10 km




5 km

Jan Jager
Joop Godwaldt
Teun de Breed
Alie Hamminga
Harmtje Jager
Gea Lamberts

40.33
41.09
42.29
49.33
58.02
25.44
12 juni.
Gastloop in Gasteren
10 km
Teun de Breed
43.40
7 juni.
De Speeltuinloop Hollandscheveld
10 km
Ria Winter
43:30
7 juni.
Oud Alteveerloop
10 km

Jan Jager
Joop Godwaldt
Teun de Breed
Wessel Walles
Jannie Drenth
Harmtje Jager

40:02
41:31
42:03
43:13
49:37
58:49
Roden
10,3 km
Jannie Drenth
49.07
3 juni.
Marumer Omloop
10 km
Wim van der Lelie
49.20
3 juni.



Landschapsloop in Geesbrug



Halve Marathon


10 km

Jannes Bouwmeester Chris Mout
Geert Jan Potjewijd
Alie Hamminga

1.37.03
1.50.40.
1.52.22.
50.25
Ronde van Oranjewoud
9,4 km
Richard Pieters
35.39
27 mei.

Unive Drenthe Marathon

Halve marathon

Theun de Breed

1.33.07

25 mei.

Nacht van Groningen

Halve marathon

Gea Lamberts

2.00.54

21 mei.


Breakfastrun gelopen in Zeegse


10 km
15 km

Marco Bakker
Jannes Bouwmeester

45.00
1.11.10

20 mei.
Running H-S in Hoogezand
10 Engelse Mijlen
Jannie Drenth
Joop Godwalt
Teun de Breed
Wessel Walles

1.23.39
1.08.22
1.10.08
1.11.24

14 mei.
351Loop Veendam
10 km
Jannie Drenth
Harmtje Jager
Jan Jager
Joop Godwalt
Wessel Walles

48.47
56.37
38.08
40.29
41.46

13 mei.
Midden Drentheloop
5.3 km


10.6 km




21.1 km
Judith Heemskerk
Harmtje Jager
Lysbeth de Jonge
Gertjan Beikes
Mirjam Wassen
Ria Winter
Gea Lamberts
Jannie Weurding
Robert Borkes
Teun de Breed
Theun Zondag

29.08
30.16
37.02
53.57
53.50
47.22
57.51
1.02.37
1.42.57
1.40.40
1.46.16

12 mei.


Rietplasloop


6 km
15 km

Jan Jager
Arno Brandsema

25.29
1.06.49

22 apr.


Siddeburen


16.1 km


Teun de Breed
Wim van der Lelie

1.12.32
1.20.57

22 apr.



Terry Fox Run in Groningen



10.5 km



Jan Jager
Gea Lamberts
Harmtje Jager

41.40
59.06
1.02.15

21 apr.

Bergrace by night Wageningen

7.6 km

Richard Pieters

27.47

2 apr.
Theo de Winterloop in Winschoten
10 mijl (16,1 km)
Jan Jager
Joop Godwald
Teun de Breed
Wessel Walles
Jannie Drenth
Harmtje Jager

1.05.42
1.10.58
1.13.14
1.14.24
1.24.55
1.42.46

2 apr.
8 van Assen
8 KM
Richard Pieters
Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
Ria Winter
Alie Hamminga
Gea Lamberts

29.06
33.50
34.56
34.16
38.53
43.52

26 mrt.

Westerveldloop, Zwolle

10 KM

Richard Pieters

37.35

25 mrt.
Leekster Lente loop
Halve marathon

12,8 KM

Jan Jager
Chris Mout
Wierd Duursma
Harmtje Jager

1.30.31
1.46.34
1.00.33
1.22.20

25 mrt.

Giga Intersport Run, Beerne

16 KM

Gea Lamberts

1.42.02

17 apr.
Klap tot Klaploop Stadskanaal
10 KM

Richard Pieters
Joop Godwaldt
Teun de Breed

37.43
41.52
46.01

11 mrt.

Drents Friese Woldmarathon, Diever

Hele marathon
10 KM

Anno Brandsema
Gea Lamberts
Inge Derks
Judith Heemskerk

3.16.46
56.27
58.20
58.20

11 mrt.

Halve marathon van Haren

Halve marathon

Chris Mout
Wim van der Lelie

1.42.16
1.51.14