loopgroep beilen bodywalk beilen


Uitslagen 2010



GROENE TIJD = PR
RODE TIJD = 1STE
BLAUWE TIJD = 1STE en PR

Clubkampioenen 2010: Alie Hamminga & Jan Uiterwijk

2010

    km    
12 december Poort van Drenthe cross 8,5 Pieter Stegeman 36:37
12 december Cerberus cross duathlon 6,5 km crossloop, 21 km mountainbiken, 3,25 km crossloop   Anno Brandsema
Henriëtte Pepels
2:01:45
2:05:55
11 december Assen, NAM tot NAM loop 10 Jack de Jonge
Marco Bakker
Jan Willem Oosting
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
Jannie Drenth
38:56
39:15
42:32
44:18
47:50
47:50
         
4 december Assen trimloop van AAC'61 6




9
15
Jannie Drenth
Eeuwe Jansen
Frouke Sijken
Janny Weurding
Bertus Reinds
Jan Gritter
Jack de Jonge
28.11
32,40
32.52
35.22
46.00
43.25
1.03.54
4 december Nijeveen Henk Bijker Bovenboerloop 11,4 Jan Uiterwijk 49.23
         
27 november Bastiaannetcross in Norg 8,75 Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
Roelof Kiers
42.47
47.55
53.06
         
21 november Nijmegen. Zevenheuvelenloop 15 Harry van Os
Marten Leistra
Wierd Duursma
Jannie Drenth
Eeuwe Jansen
Roelof Kiers


 
1.06.51
1.10.18
1.06.10  1.16.55 1.25.19 1.29.41
21 november Groningen Stadparkloop
 
 .
10
16
Alie Hamminga
Jannes Bouwmeester
47.16
1.16.40
 
         
14 november Reusel off road duathlon 7,5 km crossloop, 30 km mountainbiken, 3,75 km crossloop of de dubbele afstand kort
lang
Henriette Pepels
Anno Brandsema
2.21.37
4.47.54
13 november Assen trimloop AAC '61 3
6
6
6
9
9
Froukje Sijken
Jannie Drenth
Janny Weurding
Bertus Reinds
Roelof Kiers
Eeuwe Jansen
16.03
29.05
35.02
44.16
53.20
53.20
13 november Hollandscheveld VIOS cross
 
7,5 Marco Bakker
Pieter Stegeman
33.09
32.51
13 november Winschoten Adrillenloop
 
15 Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
1.09.01
1.12.27
1.14.23
13 november Oudemirdum Marderhoekloop

 
16 Jan Uiterwijk 1.08.21
6 november Off-road Duatlon Valkenburg, Berg en Terblijt 2,5 km lopen - 10 km ATB – 2,5 km lopen   Henriette Pepels
Anno Brandsema
1.05.58
1.03.29
         
30 oktober Weert off road duathlon
5 km crossloop
26 km mountainbiken
2,5 km crossloop
  Anno Brandsema 1.44.53
  Dwingeloo 46ste AVD cross 8 Pieter Stegeman
Marco Bakker
39.09
40.06
  Heerde Dalli Klokloop 15 Jan Uiterwijk 1.03.18
  Nijverdal De Diepe Hel Holterbergloop 16 Harry van Os 1.14.24
         
24 oktober Exloo 1e Univé Schutrups Run 10 Alie Hamminga
Cisca Pijpker
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Eeuwe Jansen
Wim v d Lelie
Roelof Kiers
48.25
59.27
45.59
47.34
56.35
57.21
59.15
23 oktober 4e Stoetenslagh strandcross 10
1
Pieter Stegeman
Femke Stegeman
43.29
4.24
  Workum Stontrace 15,5 Jan Uiterwijk 1.08.24
         
16 oktober Staphorst Zwarte cross 10 Gea Lamberts 56.24
  35e Zuidlaardermarktloop 10
5
Peter de Boer
Klaas Zwieringa
47.22
27.07
         
10 oktober Eindhoven Marathon 42,2 Harry van Os 3.50.57
10 oktober Groningen 4 mijl 6,4 Jack de Jonge
Jan Uiterwijk
Jan Jager
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
Harmtje Jager
Jan Gritter
Peter de Boer
Cisca Pijpker
25.21
25.31
27.37
28.05
29.40
29.46
38.59
31:56
35.25
37.03
9 oktober Assen trimloop AAC/61 3
6

 


9

Bertus Reinds
Jan Jager
Jannie Drenth
Wim v d Lelie
Froukje Sijken
Harmtje Jager
Eeuwe Jansen
21:40
25:55
28:51
31:40
32:35
34:46
48:25
9 oktober Meppel Reest halve marathon 10 Gea Lamberts 55.34
9 oktober Papendrecht Wim Hol Memorial 16 Pieter Stegeman 1.08.59
         
2 oktober 9e Otterberg-Blinkerd loop 5 Geke van den Heuvel
Frouke Sijken
Jack de Jonge
Marco Bakker
Klaas Haveman
Eeuwe Jansen
Klaas Zwieringa 
24.05
27.52
19.32
20.45
23.51
27.39 29.04
    10 Alie Hamminga
Gea Lamberts
Ciska Pijpker
Jan Uiterwijk
Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Jan Willem Oosting
Marten Leistra
Wierd Duursma
Jannes Bouwmeester
Peter de Boer
48.46
57.08
1.01.53
41.25
42.08
43.11
45.18
47.37
47.22
48.32
50.12
         
25  september 28e Jouster Merke Loop 16,1 Jan Uiterwijk 1.08.58
26  september Ommen Besthemerbergcross 10 Pieter Stegeman 46.11
         
19 september Roekeloop  Weidum
 
16,1 Jan Uiterwijk 1.10.13
19 september Univé Timmermansloop Wildervank 15 Alie Hamminga (2e)
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Cisca Pijpker
1.13.22
1.08.43
1.13.24
1.31.12
19 september 26e Dam tot Dam loop Amsterdam
 
16 Harry van Os
Wim v d Lelie
1.14.12
1.33.18
 
         
6 september Opaloop Oude Pekela 10 Alie Hamminga (3e)
Joop Godwaldt
Ciska Pijker
47.54
44.21
1.00.47
11 september Fish Potato Run
 
12,8 Jan Uiterwijk 54.01
  Run van Winschoten
Overall-tijd Loopgroep Beilen: 7:49:58 (27e)
10 Marco Bakker
Pieter Stegeman
Joop Godwaldt
Harry van Os
Jack de Jonge
Theun Zondag
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
Henk Funke
Henk Pruim
43:31
42:29
45:42
45:46
41:28
52:42
47:51
48:54
49:52
51:49

 
         
4 september Appelscha Van der Veen Kromhout Run 10,5

21,1

Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Geert Jan Pottjewijd
44:00
44:00
1:52: 30
4 september Ruinerwold Dijkhuizenrun 5 Joop Godwaldt 21:05
1 september Bikkelloop Zuidwolde 5 Gea Lamberts 26:15
31 augustus Brinkloop Diever 10 Pieter Stegeman 39:27
         
27 augustus  14e wiekloop in De Wijk.
Joop Godwaldt liep de 10 km in een tijd van 46.10, Jannes Bouwmeester liep die afstand in 46.35 en Alie Hamminga kwam na 48.16 over de finish.
10 Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
46.10
46.35
48.16
         
17 augustus  Brinkloop Diever 10
5
Anno Brandsema
Pieter Stegeman
41.23
19.50
18 augustus Wedstrijden Alteveer / Kerkenveld 10


1
Alie Hamminga
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Femke Stegeman
47.41
40.09
46.10
4.11
21 augustus Halve marathon Bovensmilde 21,1 Anno Brandsema 1.35.37
         
10 augustus Diever Brinkloop 5
10
Henriettte Pepels
Pieter Stegeman
Anno Brandsema
21.12
40.58
41.11

 
14 augustus Oude Willem Bosloop 10,2 Jan Uiterwijk
Geert Jan Pottjewijd
43.36
53.12
         
3 augustus 5e Brinkloop Diever 5

10
Pieter Stegeman
Joop Godwaldt
Henriette Pepels
Anno Brandsema
19.33
21.14
44.19
40.54
         
27 juli Diever  4e Brinkloop 10

5
Jack de Jonge
Anno Brandsema
Joop Godwaldt
39.38
41.18
21.30
         
20 juli Diever 3e Brinkloop 5 Jan Uiterwijk
Peter de Boer
 
19.32
23.07
17 juli Diever Midzomeravondloop 21
10
Mirjam Wassen
Jan Uiterwijk
1.42.07
41.25
13 juli Diever 2e Brinkloop
 
10

5
Pieter Stegeman
Joop Godwaldt
Jan Uiterwijk
43.30
46.27
18.45
         
10 juli Oude Willem 10,3 Mirjam Wassen
Jan Uiterwijk
57.13
43.26
  Ruinen Middenveldloop 5 Pieter Stegeman 20.20
6 juli Diever  1e Brinkloop 5
10
Pieter Stegeman
Jan Uiterwijk
19.56
40.50
5 juli Onstwedderomloop    10 Alie Hamminga (1e 50+)
Mirjam Wassen
Cisca Pijpker
Jannes Bouwmeester
47.16
47.51
57.38
48.20
 
         
30 juni Rond de Linde loop Wolvega
 
16
5
Jan Uiterwijk 7e 45+
Jan Roeles 2e 45+
Harry van Os 3e 45+
1.09.10
18.54
20.58
3 juli Olde Wierden loop Opende. 21
10,3
Mirjam Wassen 4e
Jan Uiterwijk 1e 50+
1.57.04
44.04
         
26 juni Jan Driegen Halve Marathon 5 Jan Uiterwijk 5e 19.05
    21 Jan Roeles 1.37.05
         
19 juni Run van Gieten 10 Jan Jager
Alie Hamminga 2e vrouwen 50+
Mirjam Wassen
Cisca Pijpker
Harmtje Jager
42.08
46.41

49.18
56.19
58.56
    5 Pieter Stegeman 20.27
  Opeinde Leijenloop 12 Jan Roeles 3e
Harry van Os 5e 
49.15
52.38
    5 Pauline van Os 30.24
         
12 juni Klazienaveen kwart triathlon   Judith Kremers 3e  
  Boerenloop in Abbegae 19 Jan Uiterwijk 9e overall 41.01
  Oude Willem Hoeve aan de Wegbosloop 16 Jan Roeles 1.12.03
13 juni Natuurloop Meerwijck 10 Jan Jager
Alie Hamminga 2e 50+
Ciska Pijpker
Harmtje Jager
43.16
49.35

59.22
1.01.39
  Asserstadsloop 10

21,1
Jack de Jonge 2e mannen masters
Mirjam Wassen 2e
39.56

1.59.48
         
6 juni mini triathlon Groningen   Judith Kremers 10e  
5 juni St. Jabikloop Sint Jakobaparochie 15,2 Jan Uiterwijk 2e overall 1e 50+ . 1.04.46
  Omloop van Grollo 10 Jack de Jonge
Jan Roeles
Eeuwe Jansen
40.31
42.18
55.50
2 juni Nieuwe Pekela Oud Alteveerloop 10 Jan Jager
Jannes Bouwmeester
Harmtje Jager
44.11
46.16
1.01.41
         
30 mei 10 km Tynaarlo 10 Alie Hamminga 47.22
29 mei Klazinaveen marathon 21,1 Jan Roeles 1.35.40
  Stienserloop 16,1 Jan Uiterwijk 3e overall 1e 50+ . 1.09.24
  mini triathlon Heerenveen   Judith Kremers 10e  
         
16 mei Valkema Parkstadloop Veendam 10 Alie Hamminga  2e vr. 50+ PR
Cisca Pijpker
Harmtje Jager
Jan Jager .
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
47.13

56.58
58.36
43.01
44.14
46.29
15 mei Crossloop in Berg en Terblijt ( ZuidLimburg) 7,2 Anno Brandsema 33.08
         
8 mei Midden-Drentheloop in Zwiggelte 5,3 Harmtje Jager
Janny Weurding
Eeuwe Jansen
30.06
30.32
31.30
    10,6 Jan Jager
Frank Ottenhof
Jan Gritter
Gea Lamberts
Cisca Pijpker
44.44
48.26
53.27
55.42
59.17
    21,3 Jan Roeles 1.33.46
  Ronde van Oranjewoud 16 Jan Uiterwijk 1.06.56
         
30 apr Koninginneloop Beilen 5 Geke vd Heuvel 1e 40+
Gea Lamberts 2e 40+
Pauline van Os
22.54

24.42
30.03
    5 Jack de Jonge  2e
Jan Roeles  3e
Jan Uiterwijk
Harry van Os
Frank Ottenhof
Eeuwe Jansen
Klaas Swieringa
18.42
19.07
19.09
20.47
21.32
26.32
27.18
    10 Alie Hamminga (PR)
Cisca Pijpker
47.28
56.43
    10 Marco Bakker
Nico Hazelhof
Jan Willem Oosting
Jannes Bouwmeester
Tammo Bijmold
Alfred van Veen
Peter de Boer
Geert Jan Pottjewijd
43.07
44.34
44.53
45.12
45.24
46.27
48.13
49.20
         
18 apr Cascade Run Hoogeveen 16 Jan Uiterwijk
Jack de Jonge
Joop Godwaldt
Jan Willem Oosting
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
Peter de Boer
Henk Funke
Gea Lamberts
1.05.41
1.11.01
1.15.05
1.17.49
1.19.50
1.26.25
1.28.24
1.29.04
1.29.55
    8 Jan Roeles
Jan Jager
Harry van Os
Alie Hamminga
Jannie Drent (1e V55+)
Gerrit Bruins
Judith Kremers
Cisca Pijpker
Harmtje Jager
Pauline van Os
Alberta Boerma-Wiersma
Marjan de Vecht
Lysbeth de Jonge
32.33
34.56
35.44
38.46
40.11

41.58
42.36
47.35
50.10
54.06
55.40

58.10,
1.00.04
11 apr Rotterdam Marathon 42,2 Wierd Duursma 3.40.34
  Acht van Assen 8 Jan Roeles
Joop Godwaldt (3e m50+)
Alie Hamminga (2e 40+)
Jannie Drent(3e 40+)
Cisca Pijper
31.46
34.40

37.36

38.47
44.20
10 apr Condensloop Leeuwarden 10 Jan Uiterwijk 40.15
7 apr Primera de Haan Run Hoogeveen 6,43 Pieter Stegeman 27.00
3 apr AAC Loop Assen 3
6
6
6
Froukje Sijken
Jannie Drent
Eeuwe Jansen
Bertus Reinds
16.25
29.05
32.30
42.50
  1e Hoeve a/d Weg bosloop in Oude Willem 10,2 Alie Hamminga 50.30
  1e TT Run Assen 4,55
9,1
9,1
9,1
Jan Roeles (5e)
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
Gea Lamberts
 
16.57
41.13
44.30
48.04
27 mrt Theo de Winterloop in Winschoten 16,1 Alie Hamminga (PR)
Jan Jager
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Cisca Pijpker
1.22.10
1.14.24
1.15.12
1.18.22
1.34.45
    10 Harmtje Jager 1.02.22
  Unive Leekster Lenteloop 5 Jannie Drent 23.51
  Drents Friese Wold marathon 21,1 Jan Roeles (8e)
Harry van Os
Geert Jan Pottjewijd
1.34.03
1.44.00
1.50.51
  Ronde van Wymbritsradiel 21,1 Jan Uiterwijk (19e) 1.30.57
  Nijverdal cross-duathlon (5 km crossloop, 20 km mountenbiken, 2,5 km crossloop)   Anno Brandsema  (5e bij de veteranen 40+ bij gebrek aan een 50+ klasse) -
28 mrt Mountainbike wedstrijd over 2,5 uur Wageningse Berg   Anno Brandsema (6e in de klasse 50+) -
20 mrt Mazda Lenteloop in Emmen 10 Jannie Drenth 50.39
  Euroma Kruidenloop Wapenveld 16,1 Jan Uiterwijk (3e 50+ ) 1.08.12
13 mrt Trimloop van AAC in Assen 15 Anno Brandsema 1.05.05
    6 Jannie Drenth
Frouke Sijken
Harmtje Jager
29.15
32.50
34.52
    3 Bertus Reinds 20.11
13 mrt Merenloop in Grou 14 Jan Uiterwijk (27e overall, 5e 50+) 1.00.27
7 mrt Rondje Goutum 16,1 Jan Uiterwijk (12e ) 1.11.23
27 feb Eenhoornloop in Menaldum 16,2 Jan Uiterwijk (1e overall) 1.10.37
27 feb Cross Stuifzand 8,5 Henriette Pepels (3e 35+) 40.04
27 feb Unive Nelli Cooman Run in Stadskanaal 10 Jan Jager
Anno Brandsema
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
Cisca Pijpker
Harmtje Jager
42.59
43.01
44.45
45.06
50.42
57.06
1.05.21
20 feb Acht van Langezwaag 10 Jan Uiterwijk (10e overall en 2e 50+) 43.00
13 feb Trimloop van AAC'61 Assen 9
6


3
Marco Bakker
Jannie Drenth
Froukje Sijken
Liesbeth de Jonge
Bertus Reinds
41.50
29.16
33.24
49.34
21.50
13 feb Wielenloop Leeuwarden 9,3 Jan Uiterwijk (1e 50+) 38.12
6 feb Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden 11 Jan Uiterwijk 46.55
16 jan Spier Wintermarathon 30,2 Anno Brandsema 2.31.46
  NAM tot NAM loop 10
10
5
Henriette Pepels
Peter de Boer
Pieter Stegeman
44.20
49.01
22.11
  Udikloop in Kleindijk 10

6,5
 
Eeuwe Jansen
Ciska Pijpker
Jannie Drenth
56.31
1.01.19
32.24
  Broekstreker Veldloop Ekehaar 8,6 Jannes Bouwmeester 43.15
9 jan Aalden Rondomme 10 Jannes Bouwmeester
Anno Brandsema
Henriette Pepels
48.45
44.46
47.55
2 jan Unive RTV Nieuwjaarsloop in Stadskanaal 10 Jannes Bouwmeester 48.57