loopgroep beilen bodywalk beilen


Uitslagen 2011



GROENE TIJD = PR
RODE TIJD = 1STE
BLAUWE TIJD = 1STE en PR

2011

    km    
         
31 december Blijham  Oudejaarsloop 21,1 Jannes Bouwmeester 1:43:10
  Nieuw-Dordrecht Oliebollencross 7,2

5
Wim van der Lelie
Eeuwe Jansen
Bertus Reinds
39:03
41:20
44:00
         
17 december Ameland AdventureRun. 21,1 Gea Lamberts 2:04:19
   Veenhuizen de Winter Crossloop 10 Jannes Bouwmeester 48:50
  Kerstcross Emmen 10 Pieter Stegeman 42.02
         
11 december Veldloop Coevorden 8 Pieter Stegeman 33:05
3 december Nijeveen, Henk Bijker Bovenboerloop 11,4
21,1
Jan Uiterwijk
Jannes Bouwmeester
48:02
1:41:15
         
26 november Crossloop Norg 8,75 Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
41:07
40:31
43:49
48:44
         
20 november Nijmegen, Zevenheuvelenloop 15 Jack de Jonge
Marten Leistra
Harry van Os
Jannie Drenth
Gea Lamberts
Pauline van Os
Cisca Pijpker
1:01:21
1:06:52
1:10:06
1:17:16
1:22:39
1:42:24
1:42:25
  Ahlers Poort van Drenthe Cross 9 Pieter Stegeman 41:14
19 november Scheemda, Sinterklaasloop 10 Jannes Bouwmeester 46:11
         
         
12 november Trimloop Asser bos 6 Jannie Drenth
Bertus Reinds
29:29
45:45
12 november Marderhoekloop 10 mijl Jan Uiterwijk 1:09:35
12 november Hollandscheveld VIOS Cross

7 Jan Gritter 41:46
         
5 november Plantsoenloop in Groningen 8 Peter de Boer 39:24
5 november Stichting Gerrit Voortman Lemelerbergloop 5,3 Gea Lamberts 31:42
         
29 oktober Weert off road duathlon
5 km crossloop, 20 km mountainbiken, 5 km crossloop
  Henriette Pepels
Anno Brandsema
1:47:21
1:45:31
  Dwingeloo AVD Cross 7,5 Marco Bakker|
Pieter Stegeman
39:04
39:05
   Wintertriathlon Assen estafetteploeg 10 Gea Lamberts 53:44
  Heerde Klokloop 5
10
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
21:09
42:14
         
22 oktober Strontraceloop in Workum 15,5 Jan Uiterwijk 1:08:12
23 oktober Schutrups run in Exloo 5
10
Jan Roeles
Jannes Bouwmeester
21:10
46:57
         
15 oktober Zuidlaardermarktloop 10
5
5
Marco Bakker
Jan Roeles
Bertus Reinds
40:38
21:07
35:04
15 oktober Staphorst Zwarte Cross 5 Gea Lamberts
Harma Peeks
28:05
31:00
         
9 oktober Groningen 4 mijl 6,5 Wierd Duursma
Jan Uiterwijk
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
Jannie Drenth
Geert Nijenmanting
Roelinka Zuidema
25:55
26.30
29:20
29:22
31:12
32:38
39:47
8 oktober Assen Trimloop AAC'61 6 Bertus Reinds 45:28
         
1 oktober Wijster Otterberg Blinkerdloop 5









10
Pieter Stegeman
Jan Uiterwijk
Ton Nieuwpoort
Frouke Sijken
Cisca Pijpker
Roelinka Zuidema
Alberta Boerma
Hilda Lutgers
Bertus Reinds

Jack de Jonge
Marco Bakker
Marten Leistra
Alfred van Veen
Harry van Os
Jannes Bouwmeester
Peter de Boer
Gea Lamberts
19:57
21:16
26:27
29:00
31:09
33:23
34:22
34:31
39:01

41:03
43:42
47:08
48:39
49:11
49:53
54:12
59:50
         
24 september  Jouster Merke Loop 16 Jan Uiterwijk 1:14:38
         
18 september Natuurloop Meerwijck in Kropswolde 10 Alie Hamminga
Jannes Bouwmeester
52:15
48:38
         
10 september RUN van Winschoten 50
10
Wierd Duursma
Marco Bakker
Pieter Stegeman
Gea Lamberts
Janny Weurding
Henk Funke
Jannes Bouwmeester
Harrie van Os
Theun Zondag
Jack de Jonge
Henk Pruim
4:38:28
43:08
41:34
56:53
59:07
52:22
49:35
48:08
52:00
42:33
49:36
10 september Fish Potato Run tussen Urk en Emmeloord 8 mijl Jan Uiterwijk 58:47
5 september Oude Pekela Jaarmarktloop 10 Jannes Bouwmeester 45:45
         
3 september Wagenborgen Proostmeerloop 5 Bertus Reinds 38:34
3 september Ten Boer triatlon. Afstanden 500 m zwemmen, 21.5 km fietsen en 5 km lopen (1/8ste triatlon)   Judith Kremers
Inez Duursma
1:18:56
1:10:50
3 september Ruinerwold Dijkhuizenrun 5 Joop Godwaldt 23:22
3 september Appelscha Bosloop 5,1 Jan Uiterwijk (50+)
Jan Roeles (40+)
23:09
22:10

         
30 augustus Diever  9ste Brinkloop 5 Jannes Bouwmeester 22:15
23 augustus Diever  8ste Brinkloop 5
5
10
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Anno Brandsema
19:09
22:20
42:54
  Oldebroek 6-uurs mountainbike wedstrijd in . Rondes van 6 km   Anno Brandsema 28 rondes (5e)
  Twentse Triathlon Tour (4 dagen)  
De resultaten van Judith waren als volgt:
1. Proloog: 8,2 km fietsen - 14:21 (15e).
2. Aquathlon: 500 m zwemmen + 3,5 km hardlopen + 250 m zwemmen - 28:54 (10e).
3. Duathlon: 3 km hardlopen + 11 km fietsen + 2 km hardlopen - 44:34 (15e).
4. Triathlon: 750 m zwemmen + 20 km fietsen + 5 km lopen - 1:12:00 (13e).
Eindklassement: 10e bij de dames.
  Judith Kremers  
         
16 augustus Brinkloop Diever 5 Pieter Stegeman 18:57
20 augustus Assen 50 km (in estafette vorm) 5 Marco Bakker

Jannes Bouwmeester

Pieter Stegeman

Bouke

Augustinus
19:53
21:00
22:38
23:13
19:54
20:03
21:02
21:10
26:04
26:15
         
9 augustus Brinkloop Diever
 
10 Jack de Jonge
Henriėtte Pepels
39:23
43:52
13 augustus Oude Willem Hoeve aan den Weg Bosloop 20,6

8
3
Anno Brandsema
Wierd Duursma
Bertus Reinds

Inez Duursma
1:28:23
1:29:51
1:01:19
15:07
         
21 juli Brinkloop Diever 5 Jack de Jonge
Jan Gritter
18:33
23:17
         
16 juli Midzomeravondmarathon Diever 42,2
20

10
Pieter Stegeman
Jan Willem Oosting
Geert Jan Pottjewijd
Gea Lamberts
3:26:46
1:33:56
1:49:14
55:56
         
6 juli  Zwemloop Loppersum. 500 meter zwemmen, 4,2 kilometer hardlopen   Judith Kremers 26.08
5 juli Brinkloop Diever 5
10
Henriette Pepels
Anno Brandsema
21:10
43:05
9 juli Goudplevierrun  Nieuw-Balinge 10 Geert Jan Pottjewijd
Gea Lamberts
56:10
1:01:09
9 juli Middenveldbokaal Echten ca. 4




ca. 8
Henriette Pepels
Judith Kremers
Jannie Drenth
Frouke Sijken
Inge Derks
Wierd Duursma
Marten Leistra
Anno Brandsema
Henk Funke
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
Ton Nieuwpoort
17:07
18:14
18:17
20:46
21:20
31:37
33:20
33:58
36:46
37:11
38:56
39:52
         
2 juli Asserstadsloop 10 Peter de Boer 47:43
2 juli Omloop van Grolloo 10 Jack de Jonge 
Pieter Stegeman 
Judith Kremers
39:18
39:51
51:27
         
25 juni Jan Driegenloop Steenwijk 10,6 Harry van Os 47.42
         
15 juni Testloop TerHorsterzand 5

Hilda Lutgers
Roelinda Zuidema
Agnes Kramer
Lysbeth de Jonge
Jannes Bouwmeester
Ton Nieuwpoort
Teun Zondag
Gerrit Bruins
Eeuwe Jansen
Rien Butenhek
Harma Peeks
Janny Weurding
Frouke Sijken
Grietje Ieden
Paulien van Os
Inge Derks
Agnes Meijering

 37:37
37:37
37:52
37:52
24:27
24:57
25:40
26:13
28:48
29:11
32:00
32:00
32:00,
33:41
33:41
33:41
36:41

         
11 juni Sleen  PieteromRun 10 Geert Jan Pottjewijd 52:05
8 juni Nieuwe Pekela Oud-Alteveer Run. 10 Alie Hamminga
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
48:21
45:51
48:19
8 juni Zuidwolde  De Wolden Duatlon 5 km hardlopen, 25 km fietsen en 2,5 km hardlopen   Judith Kremers 1:21:44
         
4 juni  Thriathlon van Heerenveen 500 meter zwemmen, 18 km fietsen en  5 km hardlopen   Judith Kremers 1:10:37
30 mei Hamrikkerklaploop Nieuwolda 10 Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
47:13
49:05
         
28 mei Klazienaveen Drenthe marathon 10 Jack de Jonge 39:41
         
20 mei  Oenkerk  Statenloop 21,1 Jan Uiterwijk 1:31:24
  Run van Gieten 10
10
5
Alie Hamminga
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
48:51
46:30
23:21
  Balkbrug  Beverwijkloop 5 Pieter Stegeman 19:19
         
14 mei Midden Drenthe Loop in Zwiggelte 5,3

10,6



21,2
Geert Nijenmanting
Bertus Reinds
Alfred van Veen
Jan Gritter
Judith Kremers
Eeuwe Jansen
Pieter Stegeman
 Wierd Duursma ( PR) Gea Lamberts
Janny Weurding
25:28
40:55
48:57
52:06
55:20
1:01:10
1:31:59
1:33:41
1:59:42
2:08:43
14 mei Stienserloop 10 mijl 16 Jan Uiterwijk 1:09:18
15 mei Veendam  Valkema Parkstadloop 10 Alie Hamminga
Jannes Bouwmeester
48.18
46:48
15 mei  Emmen Rietplasloop 5 Jannie Drenth 23:56
         
8 mei  Ronde van Oranjewoud 16,1 Jan Uiterwijk 1:08:13
         
30 april Koninginneloop Beilen 5
















10
Jack de Jonge
Jan Uiterwijk
Marten Leistra
Harry van Os
Geert Nijenmanting
Peter de Boer
Klaas Haveman
Geke van den Heuvel
Jannie Drenth
Gea Lamberts
Frouke Sijken
Pauline van Os
Bertus Reinds
 
Pieter Stegeman
Marco Bakker
Wierd Duursma
Henriette Pepels
Jannes Bouwmeester
Alfred van Veen
Jan Gritter
Theun Zondag
Judith Kremers
Henny Steenbergen
18:31
18:53
20:52
21:12
22:40
22:57
23:01
23:34
23:52
25:27
26:59
30:11
36:29
 
40:32
41:24
43:22
43:25
45:54
45:58
49:09
50:07
52:19
58:27
         
24 april TT-Run Assen 13,5
4,5
Gea Lamberts
Geert Nijenmanting
1:19:12
20.37
         
17 april Cascaderun Hoogeveen 5 mijl Jan Uiterwijk
Alfred van Veen
Harry van Os
Alie Hamminga
Geert Nijenmanting
Janny Drenth
Henk Funke
Klaas Swieringa
Eeuwe Jansen
Inge Derks
Ciska Pijpker
Pauline van Os
Jan Jager
Harmtje Jager
Agnes Meijerink
Alberta Boerma
Lysbeth de Jonge
31.45
36.50
38.06
38.29
38.53
41.09
44.34
45.02
45.02
48.04
49.18
52.02
53.19
53.22
56.36
56.51
59.09
    10 mijl Wierd Duursma
Marten Leistra
 Jack de Jonge
Jannes Bouwmeester
Peter de Boer
Jan Gritter
Gea Lamberts
1.11.12
1.19.28
1:08:44
1.20.23
1.25.22
1.26.50
1.35.07
17 april Runnersworld Zwemloop in Groningen500 meter zwemmen (7:20) en 5 km hardlopen (27:12)   Judith Kremers 27:12
         
6 april Primera de Haan 4 mijl run in Hoogeveen 6,4 Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
Jannie Drenth
28:23
29:34

31:37
9 april Bloemketerploop in Franeker 21,4 Jan Uiterwijk 1:33:28
9 april Duathlon van Ter Idzard.  (6km lopen - 19 km fietsen - 3 km lopen)   Judith Kremers 1.28.42
         
3 april 8 van Assen   Alie Hamminga
Jannie Drenth
Marco Bakker
Joop Godwaldt
Marten Leistra
Jannes Bouwmeester
36:59
40:09
32:34
34:57
35:01
36:15
2 april Condensloop 10 Jan Uiterwijk 40:23
         
25 maart HAC'63 baanwedstrijd Hoogeveen 5 Pieter Stegeman 19:58
26 maart Winschoten Theo de Winterloop 16,1 Alie Hamminga
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
1:19:28
1:13:42
1:16:39
26 maart Leekster Lente Loop 5 Bertus Reinds 33.49
27 maart Ronde van Littenseradiel. 21,1 Jan Uiterwijk 1:30:38
         
19 maart  Off-road triathlon van Valkenburg.  500 meter zwemmen, 20 km mountainbiken en 5 km hardlopen   Henriėtte Pepels
Arno Brandsema
1:34:38
1:46:05
19 maart Dokkum  Bonifatiusloop 21,1 Jan Uiterwijk 1:30:21
19 maart Emmen Lenteloop 5
10
10
Bertus Reinds
Jannes Bouwmeester
Alie Hamminga
36:51
46:33
47:19
         
13 maart Merenloop in Grou 14 Jan Uiterwijk 59:53
12 maart Trimloop van AAC '61 in Assen 3
3
6
6
6
9
Jannie Drenth
Frouke Sijken
Eeuwe Jansen
Janny Weurding
Bertus Reinds
Jan Gritter
14:45
16:35
32:45
35:23
45:03
45:06
12 maart Haren halve marathon 21,1 Jack de Jonge 1:33:05
12 maart Bosfietsloop van Triathlon Vereniging Arnhem 7,5 km lopen, 27,5 km mountainbike en 3,5 km lopen   Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
2:01:11
2:01:59
         
6 maart Oerpolderloop It Heidenskip 14 Jan Uiterwijk 59:21
         
26 februari Eenhoornloop in Menaldum 16,1 Jan UIterwijk 1:09:28
         
20 februari Stadsparkloop Groningen 16 Jannes Bouwmeester 1:19:56
19 februari Acht van Langezwaag 16,1 Jan Uiterwijk 1:09:26
         
13 februari Wildervank Timmermanloop 15 Alie Hamminga
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
1:14:00
1:07:05
1:11:28
13 februari Norg GVAV cross duathlon 6 km crossloop, 18 km mountainbike en 3 km crossloop   Henriette Pepels
Anno Brandsema
1:35:04
1:32:45
12 februari Trimloop AAC'61 Assen 15
6
Anno Brandsema
Roelof Kiers
Frouke Sijken
Janny Weurding
Eeuwe Jansen
Bertus Reinds
1:03:33
33:27
33:36
35:44
36:30
45:30
12 februari Leeuwarden Kleine Wielenloop ca. 14,7 Jan Uiterwijk 1:03:04
         
5 februari Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden 10 Jan Uiterwijk 42:16
6 februari Arnoud Magnon Wintercross 8 Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
34:50
38:06
  Apeldoorn Midwinte-mini-marathon 18,5 Jack de Jonge 1:21:23
         
29 januari  Nimberg Hunebedloop Havelte
15,2



8
Henriette Pepels
Jan Uiterwijk
Anno Brandsema
Joop Godwaldt
Alie Hamminga
1:08:35
1:03:04
1:03:48
1:07:52
37:39
22 januari Tzum  10 Engelse mijlen. 16,1 Jan Uiterwijk 1:08:28
  Dalen Grootveldcross 8 Pieter Stegeman 30:30
         
15 januari Krimse dorpsloop 10 Alie Hamminga 47:08
  DRW Cross Duathlon in Nijverdal 5 km crossloop, 20 km mountainbiken en 2,5 km crossloop   Henriette Pepels
Anno Brandsema
1:41:57
1:41:53
  Zwolse Bosloop 10 Jan Uiterwijk 41:43
16 januari Ekehaar Broekstreker Veldloop 8660
5920
8660
Pieter Stegeman
Jannie Drenth
Jannes Bouwmeester
35:50
30.02
40.50
         
8 januari Aalden Rondomme 10




6,2
Henriette Pepels
Marco Bakker
Anno Brandsema
Harry van Os
Gea Lamberts
Cisca Pijpker
Lysbeth de Jonge
47:27
42:25
43:37
47:22
56:48
36:36
42:50
  Assen AAC trimloop 6 Eeuwe Janssen 34:30
  RTV Stadskanaal Nieuwjaarsloop 10 Alie Hamminga
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
48:18
44:09
46:15