loopgroep beilen bodywalk beilen


Uitslagen 2012



groene tijd = PR
rode tijd = 1 STE
blauwe tijd = 1 STE en PR

2012
datum   km   u:mm:ss
         
29 december Oudejaarsloop - Blijham 10
21,1
Roelof Kiers
Frank Ottenhof
Joop Goldwaldt
Jannes Bouwmeester
1:06:00
1:42:10
1:43:48
1:44:22
         
22 december Gaasterl‚n Run in Balk 15 Jan Uiterwijk 1:07:06
         
16 december Stadsparkloop Groningen 16 Jannes Bouwmeester 1:22:00
         
8 december Trimloop Assen 6
15
Jannie Drenth
Jannes Bouwmeester
30:03
1:15:20
         
1 december Elp/Grolloo Tjaskermolen marathon 42,2 Pieter Stegeman 3:25:26
1 december Nikveen Bovenboerloop 11,4 Jan Uiterwijk en partner 1:00:53
2 december Assen Baggelhuizercross 9 Henriette Pepels
Anno BRandsema
Marco Bakker
???
???
37:51
         
24 november Intersport Superstore Cross in Norg. 9 Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
Marco Bakker
42:50
48:01
38.42
         
18 november Zevenheuvelenloop Nijmegen 15 Jack de Jonge
Harry van Os
Jannie Drenth
Gea Lamberts
Cisca Pijpker
Pauline van Os
1:00:32
1:10:37
1:19:38
1:24:50
1:48:03
1:48:19
17 november Sinterklaasloop in Scheemda 10 Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
39:52
45:50
         
10 november VIOS crossloop  Hollandscheveld 7  Marco Bakker
Rolf Gritter
Jan Gritter
33:53
38:00
42:22
         
4 november Berenloop of wel de marathon van Terschelling. 42,2 Wierd Duursma
Frank Ottenhof
3:29:57
3:59:31
3 november Gerrit Voortman Lemelerbergloop 5,3 Gea Lamberts 32:10
         
27 oktober  AVDcross Dwingeloo 7,5
8

15
Alberta Boerma
Pieter Stegeman
Marco Bakker
Rolf Gritter
49:36
38:59
40:03
1:16:01

27 oktober   Looponderdeel winter thriathlon Assen 10 Gea Lamberts 53:16
27 oktober Heerde Dalli De Klokloop 10 Jan Uiterwijk 42:14
         
21 oktober Marathon van Amsterdam. 42,2 Jan Roeles 3:25:58
21 oktober Schutrupsrun in Exloo 21,1 Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
1:30:21
1:44:29
17 oktober Sappemeer, Adriaan Tripbosmarathon 21,1 Pieter Stegeman 1:30:35
         
         
14 oktober Groningen 4 mijl 4 mijl Jan Roeles
Wierd Duursma
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Peter de Boer
Alfred van Veen
Jannie Drenth
Jan Gritter
Annet van Droffelaar
Jan Krol
Erik Abbes
Harma Peeks
Bť van der Veen
Roelinka Zuidema
Hilda Lutgers
25:29
25:48
28:46
28:58
30:11
31:14
31:38
32:18
35:48
37:24
37:58
39:22
39:31
40:42
42:20
         
6 oktober Otterberg-Blinkerdloop - Zwiggelte 5





10
Jack de Jonge
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Harry van Os
Klaas Swieringa
Frouke Sijken
Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
Rolf Gritter
Theun Zondag
Jannie Drenth
Jan Gritter
Gea Lamberts
Ciska Pijpker
19:48
20:27
20:40
22:48
28:32
28:38
43:37
48:32
50:40
52:51
53:24
53:45
56:00
1:06:50
6 oktober Bikkelloop Zuidwolde 10 Henny Steenbergen 56:05
         
30 september Singelloop - Utrecht 10 Peter de Boer 48:54
29 september Jouster Merke Loop 10 EM Jan Uiterwijk 1:10:30
         
23 september Amsterdam van Dam tot Dam loop 16,1 Jan Uiterwijk 1:09:53
         
9 september Jungfrau Marathon in Zwitserland 42,2 Pieter Stegeman 5:06:58
15 september Natuurloop Meerwijk 10 Pieter Stegeman
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
42:05
47:42
48:13
3 september Jaarmarktloop Oude Pekela 10 Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
46:28
45:56
         
8 september Run van Winschoten Estafetteloop 10 Marco Bakker
Frank Ottenhof
Gea Lamberts
Janny Weurding
Jan Roeles
Harry van Os
Jannes Bouwmeester
Jack de Jonge
Peter de Boer
Wierd Duursma
43:33
46:40
56:23
58:44
42:23
47:00
48:23
42:12
49:54
43:43
8 september Fish Potato Run van Urk 8 mijl Jan Uiterwijk 54:27
         
1 september Kromhout Run in Appelscha 10,5
21,2
Jan Uiterwijk
Geert Jan Pottjewijd
44:55
1:55:19
29 augustus Brinkloop Diever 5 Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
21:43
30 augustus Alteveer-Kerkenveld de Alkeloop 10 Jannes Bouwmeester 45.12
         
14 augustus Brinkloop - Diever 5 Marco Bakker
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
19.46
21.31
22.03
         
3 aug Tšllberg, Zweden halve marathon 21,1 Pieter Stegeman 1:40:19
7 aug Brinkloop - Diever 5 Jannes Bouwmeester
Peter de Boer
22:12
22:28
         
31 juli Brinkloop - Diever 5 Joop Godwaldt
Jeroen Godwaldt
21:49
22:38
         
24 juli Brinkloop - Diever 5 Joop Godwaldt
Jeroen Godwaldt
22:02
23:23
         
17 juli Brinkloop - Diever 5 Joop Godwaldt
Jeroen Godwaldt
21:55
23:23
21 juli Midzomeravondmarathon - Diever 10
30
Jan Roeles
Pieter Stegeman
42:01
2:16:46
         
14 juli Goudplevierrun 10 Jan Roeles
Jan Gritter
Jannie Drenth
42:25
50:01
52:23
14 juli Bovensmilde halve marathon 10 Jack de Jonge 40:49
         
2 juli Ontswedderomloop 10 Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
41:45
47:44
5 juli De Wijk, Wiekloop 5 Jannes Bouwmeester 23:10
7 juli 50 van Assen (Estafetteloop) 5 Marco Bakker 20:21 en 20:07
Pieter Stegeman 20:07 en 20:23
Wierd Duursma(21:02 en 21:22)
Bouke Janssen 21:38 en 21:52
Jannes Bouwmeester 23:45 en 23:33
 
         
1 juli  Jan Driegen halve marathon 10,6 Jan Uiterwijk
Jan Roeles
44:24
44:48
         
16 juni Slachtemarathon: 42,2 Frank Ottenhof 4:14:00
16 juni Asserstadsloop 5
10
Jan Roeles
Marco Bakker
Alfred van Veen
Peter de Boer
19:20
40:41
47:13
47:15
16 juni Opeinde Leijenloop 12 Jan Uiterwijk 50:35
         
6 juni Nieuwe Pekela Univť Oud Alteveerloop 10 Pieter Stegeman
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Jeroen Godwaldt
42:59
46:05
46:26
52:00
9 juni Boerenloop te Abbega 10 Jan Uiterwijk 42:14
9 juni Zwolle 4 mijl 4 mijl Erik Abbes 33:02
         
2 juni Omloop van Grolloo 4 mijl
10
Eeuwe Jansen
Jack de Jonge
Marco Bakker
Jan Roeles
36:45
40:09
41:22
42:11
2 juni Oude Willem Hoeve aan den Weg Bosloop 10
20,2
Jan Uiterwijk
Anno Brandsema
42:49
1:33:19
3 juni Arnhem Bergrace (Mountainbike) 36 Anno Brandsema 2:16:41
3 juni La Roche Belgische Ardennen  halve marathon 21,1 Gea Lamberts 2:33:30
         
         
26 mei Tjerkgaast Pier Lupkes loop 10,5 Jan Uiterwijk 43:19
         
19 mei Run van Gieten 10 Jannie Drenthe
Jannes Bouwmeester
50:54
47:40
19 mei Balkbrug Bouwbedrijf Beverwijkloop 5  Jan Roeles 20:16
         
23 mei Hamrikkerklaploop Nieuwwolda 10 Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Jeroen Godwaldt
48:30
48:44
54:10
         
12 mei Midden Drenthe Loop te Zwiggelte 10 








5

21,1
HenriŽtte Pepels
Jannie Drenth
Gea Lamberts
Harry van Os
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Alfred van Veen
Jan Gritter
Eeuwe Jansen
Jan Krol
Bertus Reinds
Anno Brandsema
44:56
50:48
55:42
46:11
46:45
47:31
47:56
49:45
1:00:32
28:14
38:47
1:37:45
13 mei Parkstadloop in Veendam 10 Jannes Bouwmeester 46:35
13 mei Rietplasloop in Emmen 5 Jannie Drenth
Jan Roeles
23:45
20:15
         
5 mei Crossloop van Zuidwolde 10 HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
45:42
44:56
5 mei Ronde van Oranjewoud 16,1 Jan Uiterwijk 1:09:08
         
30 april Beilen Koninginneloop 5 Pieter Stegeman
Jan Uiterwijk
Jan Roeles
Harry van Os
Klaas Haveman
Geke van den Heuvel
Alfred van Veen
Jannie Drenth
Gea Lamberts
Erik Abbes
Judith Kremer
Frouke Sijken
Cisca Pijpker
Jan Krol
Roelinka Zuidema
Alberta Boerma
Bertus Reinds
19:06
19:23
20:07
21:32
22:30
23:19
23:23
23:33
25:11
25:12
25:30
27:49
28:50
29:10
30:05
30:43
36:29
30 april Beilen Koninginneloop 10 Marco Bakker
Wierd Duursma
Jan Willem Oosting
Nico Hazelhoff
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
Theun Zondag
Jan Gritter
Henny Steenbergen
42:54
43:51
44:41
44:49
45:27
47:20
49:28
51:30
57:07
         
21 april Groningen, Stadspark, Walk For Life 10 Jan Uiterwijk 42:43
21 april Burgum, rondje  Burgummermeer 21,1 Pieter Stegeman 1:33:16
15 april Rotterdam Marathon 42,2 Ton van Ewijk 4:49:00
         
15 april Hoogeveen Cascadeloop 5 mijl Jan Uiterwijk
Jan Roeles
Harry van Os
Frank Ottenhof
Alfred van Veen
Jannie Drenth
Judith Kremers
Annet Van Droffelaar
Inge Derks
Henny Steenbergen
Eeuwe Jansen
Jan Krol
Cisca Pijpker
Pauline van Os
Alberta Boerma
Harma Peeks
Roelinka Kroes
Hilda Lutgers
Agnes Kramer
Bertus Reinds
33:00
33:31
36:13
37:11
37:20
39:42
42:58
44:50
45:34
45:51
47:29
47:53
48:05
51:33
52:03
52:15
53.08
53:32
53:36
1:02:51
    10 mijl Jack de Jonge
Nico Hazelhoff
Marten Leistra
Peter de Boer
Jan Gritter
Gea Lamberts
1:05:51
1:14:38
1:14:45
1:24:25
1:24:45
1:30:34
         
9 april Oirsbeek Peter Rusman Loop 10 mijl HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
1:13:39
1:12:56
3 april Hoogeveen Primera de Haan 4 mijlrun 4 mijl Jan Roeles
Jannes Bouwmeester
Rianka van de Berg
Jannie Drenth
Bertus Reinds
26:38
29:13
31:05
31:36
49:54
         
31 maart 8 van Assen 8 Marco Bakker
Jan Roeles
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Frank Ottenhof
Jannie Drenth
Jeroen Godwaldt
Judith Kremers
33:11
33:22
36:33
36:33
36:50
39:38
41:54
44:54
31 maart Condensloop Leeuwarden 21,1 Jan Uiterwijk 1:32:10
         
24 maart Winschoten Theo de Winterloop 10 mijl Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
1:08:42
1:17:58
1:17:58
24 maart Leekster Lente Loop 5
12,9
Bertus Reinds
Jan Roeles
37:05
56:32
24 maart Sneek, Rondje van Littenseradiel 21,1 Jan Uiterwijk 1:34:32
         
17 maart Lenteloop te Emmen 5
5
10
Jan Krol
Bertus Reinds
Jan Roeles
30:13
39:13
43:02
17 maart  Bonifatiusloop Dokkum 21,1 Jan Uiterwijk 1:33:29
         
10 maart Halve Marathon Haren 21,1 Jack de Jonge 1:30:37
10 maart Trimloop Asser Bos 9
15
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
39:45
1:05:53
10 maart Stuifzand Bork Stuifzandcross 8 Jan Roeles 39:47
10 maart Grou Merenloop 14 Jan Uiterwijk 1:01:41
         
3 maart Ronde van Goutum (gelopen als haas voor Adri) 10 Jan Uiterwijk 54.04
         
26 februari It Heidenskip Oerpolderloop 14 Jan Uiterwijk 1:01:39
         
19 februari Crossduathlon te Norg
6 km crossloop, 20 km mountainbiken, 3 km crossloop
  HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
1:55:49
1.55.24
19 februari Groninger Stadsparkloop 6,6 Bertus Reinds 47:40
         
12 februari Wildervank Timmermanloop 14 Pieter Stegeman 1:04:43
         
5 februari Midwinter Marathon van Apeldoorn 8
18,5
Jan Uiterwijk
Jack de Jonge
33:49
1:19:57
5 februari Zuidlaren Arnoud Magnin Wintercross 8 Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
37:52
42:22
         
         
28 januari Havelte Hunebedloop 15,2



8
HenriŽtte Pepels
Jan Uiterwijk ,
Anno Brandsema  en
Nico Hazelhof .
Jan Roeles
1:08:53
1:04:44
1:05:23
1:15:34
34:09
         
21 januari Heerde alwaar de Zwolse Bosloop 5
10
Pauline van Os
Jan Uiterwijk 
Jan Roeles
Harry van Os
31:02
42:48
43:17
45:58
22 januari Dalen Grootveld Cross 8 Pieter Stegeman 33:53
         
15 januari Broeksteker Veldloop in Ekehaar 8,66


5,92
Marco Bakker
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Jannie Drenth
35:19
34:51
40:46
29:52
         
7 januari Nieuwjaarsloop Stadskanaal 10 Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
40:19
46:32