loopgroep beilen bodywalk beilen


Uitslagen 2013



Uitslagen naar Jan Roeles:

Indien de opgave wordt gedaan voor zondagavond 10 uur dan wordt de uitslag doorgegeven aan de krant van Midden-Drenthe. Of het bericht wordt geplaatst bepaalt de krant. Zie ook de website van deze krant voor de uitslagen.

Foto's, leuke anecdotes en andere wetenswaardigheden van de gelopen wedstrijd zijn welkom, evenals de link naar de webpagina met uitslagen.

groene tijd = PR
rode tijd = 1 STE
blauwe tijd = 1 STE en PR

2013
datum wedstrijd km naam tijd
31-12 Sylvesterloop - Glimmen 9 Marco Bakker 37:15
28-12 Oudejaarsloop - Blijham 10
15

21,1
Roelof Kiers
Jan Roeles
Harry van Os
Pieter Stegeman
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
1:01:25
1:03:12
1:10:08
1:30:16
1:38:39
1:43:37
21-12 Gaasterl‚n Run - Balk 12 Jan Uiterwijk 50:35
15-12 Stadsparkloop - Groningen 16 Jannes Bouwmeester 1:21:19
14-12 Trimloop AAC '61 - Assen 6 Janny Weurding 34:36
14-12 Boscross - Diever 10,5


21,1
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
46:57
47:22
50:14
1:42:40
08-12 Klinkenvlierseplas Cross -
Coevorden
10 Pieter Stegeman
Marco Bakker
Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
41:55
42:08
44:51
46:03
07-12 Henk Bijker Bovenboerloop -
Nijeveen
11,4


21,1
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Eeuwe Jansen
Frank Ottenhof
47:00
48:51
1:08:29
1:38:28
30-11 Intersport Superstore Roden Cross - Norg 8,5 Marco Bakker
Jan Roeles
Jan Gritter
36:23
36:44
47:07
30-11 Sintloop - Heerde 5 Jan Uiterwijk 20:29
24-11 Baggelhuizercross -
Assen
4,5
9
Marco Bakker
Jan Roeles
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
19:30
39:24
45:06
51:15
23-11 Super Prestige Veldloop -
Gieten
9,5 Marco Bakker
Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
39:06
40:45
41:19
17-11 Zevenheuvelenloop - Nijmegen 15 Jack de Jonge
Rolf Gritter
Wierd Duursma
Harry van Os
Esther Kerssies
Pauline van Os
Roelof Kiers
59:39
1:06:22
1:07:20
1:08:15
1:23:49
1:41:03
1:44:22
17-11 Poort van Drenthe veldloop -
Coevorden
5
10
Jan Roeles
Pieter Stegeman
20:25
43:06
16-11 Univť Sinterklaasloop -
Scheemda
10 Pieter Stegeman
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
39:42
44:09
45:21
49:59
09-11 VIOS-cross -
Hollandscheveld
7,5 Pieter Stegeman
Marco Bakker
Jan Roeles
Jannes Bouwmeester
33:08
33:15
33:21
37:38
27-10 Marathon van Luzern (CH) 42,1 Frank Ottenhof 4:03:50
27-10 VOV run - Vries 10 Marco Bakker 43:00
26-10 Diepe Hel Holterbergloop -
Holten
8
16,1
Pauline van Os
Rolf Gritter
Harry van Os
53:11
1:18:43
1:18:44
26-10 Klokloop - Heerde 10 Jan Uiterwijk 42:51
26-10 Dwingelderveldloop -
Dwingeloo
7,5 Jan Roeles
Wim Oosting
Henny Steenbergen
Wilfred Rodenhuis
Roelof Kiers
30:34
42:28
42:29
43:13
46:53
26-10 AVD cross - Dwingeloo 5
8
HenriŽtte Pepels
Marco Bakker
Anno Brandsema
26:08
41:00
41:55
20 okt Schutrupsrun - Exloo 10

21,1
Eeuwe Jansen
Roelof Kiers
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeeser
1:00:45
1:07:28
1:41:15
1:45:55
19 okt Zwarte Dennen cross -
Staphorst
5 Jan Roeles 20:14
19 okt Fytrisloop - Zwaagwesteinde 15,4 Jan Uiterwijk 1:07:02
13 okt 4 mijl - Groningen 6,4 Jan Jager
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
Peter de Boer
Jan Gritter
Gea Lamberts
Harma Peeks
Harmtje Jager
27:31
28:46
29:46
30:04
31:50
35:50
37:17
43:02
12 okt Kees Elzinga Halve Marathon -
Meppel
21,1 Frank Ottenhof 1:38:56
12 okt Trimloop - Assen 6 Janny Weurding
Roelof Kiers
35:31
36:55
12 okt Herfstloop - Veenhuizen 5 Jan Roeles 20:31
12 okt Zuidlaardermarktloop 5
10
Harmtje Jager
Jan Jager
32:04
44:10
5 okt Otterberg-Blinkerdloop -
Wijster
5









10
Jack de Jonge
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Frank Ottenhof
Harry van Os
Peter de Boer
Ton Nieuwpoort
Jan Krol
Henny Steenbergen
Alberta Boerma-Wiersma
Marco Bakker
Rolf Gritter
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
Cisca Pijpker
19:20
20:22
20:50
21:14
21:52
23:47
26:02
27:42
28:43
33:05
44:08
45:24
45:39
47:57
1:08:05
28 sep Joustermerkeloop 10 Jan Uiterwijk 42:31
14 sep Estafette Winschoten Run 10 Pieter Stegeman
Ton Nieuwpoort
Frank Ottenhof
Harry van Os
Henk Funke
Wim van de Lelie
Eeuwe Jansen
Joop Godwaldt
Jannes Bouwmeester
Wierd Duursma
43:48
54:56
46:43
45:23
52:06
57:34
1:01:04
48:35
47:40
46:33
14 sep Fish Potato Run -
Emmeloord
12,8 Jan Uiterwijk 54:26
9 sep Univť Jaarmarktloop -
Oude Pekela
10 Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
40:51
45:54
1:04:11
7 sep Van der Veen & Kromhout Run - Appelscha 10,5 Jan Roeles 45:10
30 aug Corsorun - Eelde 10 Marco Bakker 40:08
27 aug 9de Brinkloop - Diever 5 Pieter Stegeman
Roelof Kiers
19:24
30:02
24 aug Damwaldrin - Damwoude 10 Jan Uiterwijk 55:52
24 aug Singelloop - Hollandscheveld 10 Jannes Bouwmeester 46:47
20 aug 8de Brinkloop - Diever 5


10
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
Roelof Kiers
Pieter Stegeman
Marco Bakker
21:51
22:42
30:13
40:52
42:24
17 aug 4de Hoeve aan den
Wegbosloop - Oude Willem
10,3 Jan Uiterwijk 43:52
14 aug Alkeloop - Alteveer Kerkenveld 10 Jannes Bouwmeester 45:34
13 aug 7de Brinkloop - Diever 5

10
Joop Godwaldt
Roelof Kiers
Pieter Stegeman
22:56
29:45
40:13
6 aug 6de Brinkloop - Diever 5 Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
19:52
22:10
31:27
30 juli 5de Brinkloop - Diever 5 Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
22:20
30:05
27 juli 2de Hoeve aan den
Wegbosloop - Oude Willem
16,1 Rolf Gritter 1:20:45
16 juli 3de Brinkloop - Diever 5 Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
22:29
31:08
13 juli Goudplevierrun -
Nieuw Balinge
6
10
Jan Roeles
Rolf Gritter
25:10
45:08
9 juli 2de Brinkloop - Diever 5 Jan Uiterwijk
Jannes Bouwmeester
19:54
22:43
6 juli Vijftig van Assen 5 Marco Bakker

Wierd Duursma

Frank Ottenhof

Jannes Bouwmeester
20:25
20:32
22:13
22:31
21:51
22:33
24:07
23:50
5 juli Ronde van De Blesse 10 Jan Uiterwijk 43:44
2 juli 1ste Brinkloop - Diever  5 Jack de Jonge
Jan Uiterwijk
18:28
19.58
29 juni Jan Driegen Loop - Steenwijk 5 Jan Uiterwijk 19:47
22 juni TT Run - Assen 4,4 Jolanda de Melker 23:26
22 juni Pipegaelloop - Hoornsterzwaag 10 Jan Uiterwijk 44:10
15 juni Leijenloop - Opeinde 12 Jan Uiterwijk 50:19
9 juni Middenveldloop -
Westerbork
6,4 Jack de Jonge
Frank Ottenhof
Marten Leistra
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
Klaas Haveman
Joop Godwaldt
Jannie Drenth
Esther Kerssies
Jannie Weurding
Alberta Boerma
25:41
27:13
27:15
27:46
29:05
29:48
29:53
32:14
34:46
38:20
41:03
9 juni Gas Terra Ladies Run -
Groningen
10 Hennie Steenbergen 56:30
5 juni Oud Alteveerloop -
Nieuwe Pekela
10 Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
46:04
1:05:53
2 juni Ruiner Dorpsloop 5
10
Jan Roeles
Rolf Gritter
19:24
45:21
1 juni Asserstadsloop 5
10
Jannes Bouwmeester
Marco Bakker
Peter de Boer
22:42
42:57
48:56
1 juni Omloop van Grolloo 10 Jack de Jonge
Pieter Stegeman
39:11
40:16
1 juni 1ste Hoeve aan den
Wegbosloop - Oude Willem
10,3 Jan Uiterwijk 43:06
26 mei Univť Drenthe Loopfestijn -
Klazienaveen
10 Henny Steenbergen 54:35
26 mei Valkema Parkstadloop -
Veendam
10 Pieter Stegeman
Frank Ottenhof
Roelof Kiers
39:55
42:07
1:01:35
25 mei Pier Lupkesloop - Tjerkgaast 10 Jan Uiterwijk 42:14
25 mei Marsdijk Run - Assen 10 Jannes Bouwmeester
Jannie Drenth
45:29
51:06
19 mei Nellie Cooman Run -
Stadskanaal
10 Pieter Stegeman
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
39:07
41:55
44:41
1:02:27
18 mei Midden Drenthe Loop -
Zwiggelte
5


10

21,1
Eeuwe Jansen
Alberta Boerma
HarriŽt Drenthen
Jannie Drenth
Gea Lamberts
Peter de Boer
29:25
31:19
35:05
52:38
57:48
1:55:32
18 mei Statentocht - Oenkerk 16,1 Jan Uiterwijk 1:09:51
18 mei Run van Gieten 10 Marco Bakker 43:05
12 mei Rietplasloop - Emmen 5 Jannie Drenth
HarriŽt Drenthen
24:52
34:12
11 mei Tynaarlo Run 14 Anno Brandsema 1:03:37
8 mei Hamrikkerklaploop - Nieuwolda 10 Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
43:33
46:44
5 mei Afkick-testloop Cascaderun 8 Rolf Gritter 44:00
4 mei Crossloop - Zuidwolde 10 Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
45:59
47:33
4 mei Ronde van Oranjewoud 16,1 Jan Uiterwijk 1:07:45
30 apr Koninginneloop - Beilen 5











10
Jack de Jonge
Jan Uiterwijk
Jan Roeles
Jan Willem Oosting
Geke van den Heuvel
Erik Abbes
Alfred van Veen
Gea Lamberts
Jolanda de Melker-Oost
Jan Krol
Alberta Boerma-Wiersma
HarriŽt Drenthen
Pieter Stegeman
Frank Ottenhof
Marco Bakker
Marten Leistra
Klaas Haveman
Jannes Bouwmeester
Tammo Bijmolt
Peter de Boer
Jan Gritter
Theun Zondag
Stan de Groot
Henk de Groot
Henny Steenbergen
18:16
19:27
19:34
21:12
23:24
24:13
24:15
25:52
25:59
27:44
31:04
35:05
39:55
42:00
43:45
45:01
46:25
46:34
46:36
48:02
49:35
50:31
50:46
52:12
55:54
21 apr Cascaderun - Hoogeveen 8





















16,1
Jan Uiterwijk
Jan Roeles
Marten Leistra
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
Alfred van Veen
Jannie Drenth
Marcel van Dalfsen
Annet Van Droffelaar
Henny Steenbergen
Stan de Groot
Henk de Groot
Wim Oosting
Greetje van Wilpe
Jan Krol
Hilda Lutgers
Roelinka Zuidema
Roelof Kiers
Jeanette Seidel
Alberta Boerma
Lysbeth de Jonge
Bertus Reinds
Jack de Jonge
Jan Willem Oosting
Rolf Gritter
Nico Hazelhoff
Jan Gritter
Peter de Boer
Gea Lamberts
32:44
33:12
36:38
37:57
38:24
41:01
42:21
43:56
44:29
44:43
46:27
46:31
47:42
48:43
49:12
49:13
49:24
51:09
52:32
54:50
1:00:38
1:05:55
1:05:50
1:18:23
1:19:34
1:21:30
1:27:59
1:27:15
1:34:03
13 apr 14-gehuchtenloop - Sellingen 10
21,1
Roelof Kiers
Pieter Stegeman
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
1:02:48
1:31:19
1:37:53
1:46:02
12 apr Klaploperloop - Leeuwarden 10 Jan Uiterwijk 41:36
9 apr Primera de Haan 4 mijlrun -
Hoogeveen
6,4 Jan Roeles
Jannes Bouwmeester
Jannie Drenth
26:06
29:15
32:33
7 apr Lanting 8 van Assen 8 Jan Roeles
Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
Jannie Drenth
33:04
34:55
36:30
40:13
6 apr Condensloop - Leeuwarden 21,1 Jan Uiterwijk 1:31:01
30 mrt Drents Friese Woldmarathon -
Diever
10


21,1
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
HenriŽtte Pepels
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
42:35
42:44
47:16
1:38:00
1:46:20
23 mrt Zuudwoldiger viaductenloop 8 Anno Brandsema 36:10
17 mrt Testloop Cascaderun -
Hoogeveen
16,1 Rolf Gritter 1:28:00
16 mrt Bonifatiusloop - Dokkum 21,1 Jan Uiterwijk 1:34:02
16 mrt Lente crossloop - Veenhuizen 10 Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
45:18
45:19
16 mrt Theo de Winterloop -
Winschoten
10
16,1
Roelof Kiers
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
1:04:52
1:15:40
1:18:28
10 mrt Merenloop - Grou 14 Jan Uiterwijk 1:04:00
9 mrt Trimloop AAC - Assen 6



15
Jannie Drenth
Janny Weurding
Roelof Kiers
Eeuwe Jansen
Anno Brandsema
Rolf Gritter
29:54
36:38
38:12
38:35
1:08:40
1:14:02
9 mrt Halve marathon - Haren 21,1 Jack de Jonge 1:30:04
3 mrt Testloop Cascaderun -
Hoogeveen
16,1 Rolf Gritter 1:28:00
3 mrt Rondje Goutum - Leeuwarden 16,1 Jan Uiterwijk 1:11:15
24 feb Oerpolderloop - It Heidenskip 14 Jan Uiterwijk 1:02:41
17 feb Stadsparkloop - Groningen 16 Jannes Bouwmeester 1:20:11
16 feb 8 van Langezwaag 16,1 Jan Uiterwijk 1:10:14
10 feb Run2Day Winterloop -
Wildervank
15 Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
1:01:21
1:11:59
1:12:50
9 feb Trimloop AAC - Assen 6
9
15
Eeuwe Jansen
Wim van der Lelie
Henriette Pepels
Anno Brandsema
35:40
52:50
1:10:18
1:10:18
9 feb Kleine Wielenloop -
Leeuwarden
14,5 Jan Uiterwijk 1:04:36
3 feb Asselronde - Apeldoorn 27,5 Pieter Stegeman 2:10:21
3 feb Arnoud Magninloop - Zuidlaren 8 Marco Bakker
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
Eeuwe Jansen
Roelof Kiers
37:33
38:29
42:19
55:53
57:28
2 feb Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden 10 Jan Uiterwijk 43:47
26 jan Hondsrugcross - Emmen 8 Anno Brandsma
HenriŽtte Pepels
41:01
41:35
20 jan Broekstreker veldloop -
Ekehaar
5,6
8,2
Jannie Drenth
Pieter Stegeman
Frank Ottenhof
Wierd Duursma
Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
29:22
34:13
36:50
36:54
40:36
52:55
19 jan Puur Zwolse Bosloop - Heerde 10 Jan Uiterwijk
Jan Roeles
44:02
42:33
19 jan Udikloop - Klijndijk 6,5
10
Jannie Drenth
Pieter Stegeman
Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
32:13
40:14
45:05
45:14
13 jan Halve van Egmond -
Egmond aan zee
21,1 Joop Godwaldt 1:45:12
13 jan Marathon of minder - Assen 28 Pieter Stegeman 2:07:21
12 jan Nieuwjaarsloop Aalden
Rondomme
6,5

10
Frank Ottenhof
Alie Hamminga
Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
Rolf Gritter
Hennie Steenbergen
28:13
33:11
47:00
47:32
48:28
58:09
12 jan Trimloop AAC - Assen 6 Jannie Drenth
Eeuwe Jansen
Roelof Kiers
29:44
35:05
37:06
7 jan Nieuwjaarsloop - Stadskanaal 5,1
10
Alie Hamminga
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
Jannie Drenth
Roelof Kiers
25:33
44:33
46:29
46:29
50:31
1:06:35