loopgroep beilen bodywalk beilen


Uitslagen 2014



Uitslagen naar:

Indien de opgave wordt gedaan voor zondagavond 10 uur dan wordt de uitslag doorgegeven aan de krant van Midden-Drenthe. Of het bericht wordt geplaatst bepaalt de krant. Zie ook de website van deze krant voor de uitslagen.

Foto's, leuke anecdotes en andere wetenswaardigheden van de gelopen wedstrijd zijn welkom, evenals de link naar de webpagina van de organisatie.

rood = podiumplaats

2014
Datum Wedstrijd Afstand Naam Tijd
27-12 Oudejaarsloop - Blijham 15 km
HM
Jan Roeles
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
1:04:58
1:29:03
1:45:09
20-12 Gaasterlān-Run - Balk 12 km Jan Uiterwijk 52:13
13-12 Boscross - Diever 10,5 km


31,7 km
Marco Bakker
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Pieter Stegeman
46:42
47:37
49:46
2:50:52
13-12 Trimloop - Assen 6 km
9 km

15km
Mirjam Boers
Henny Steenbergen
Janny Weurding
Anno Brandsema
37:10
50:10
52:15
1:08:48
06-12 Henk Bijker Bovenboerloop -
Nijeveen
4 EM
11,4 km
HM
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Rolf Gritter
Klaas Haveman
24:44
49:23
1:36:18
1:41:28
06-12 Crossloop Nienoord - Leek 10 km Marco Bakker 46:22
29-11 Crossloop - Norg 9 km Marco Bakker
Jan Roeles
37:08
37:15
23-11 Baggelhuizercross -
Assen
9 km Marco Bakker
Jan Roeles
36:37
36:49
22-11 Slachterin - Wommels 10 km Jan Uiterwijk 44:16
16-11 Zevenheuvelenloop -
Nijmegen
15 km Jack de Jonge
Jan Roeles
Rolf Gritter
Harry van Os
Henk Funke
Wim Oosting
59:50
1:04:02
1:05:32
1:10:13
1:21:41
1:28:37
15-11 Sinterklaasloop -
Scheemda
10 km Pieter Stegeman
Klaas Haveman
Jannes Bouwmeester
39:37
44:45
47:02
09-11 VOV run - Vries 10 km Marco Bakker 41:50
08-11 VIOS Cross -
Hollandscheveld
7,7 km Pieter Stegeman 32:18
08-11 Trimloop Asserbos 9 km Janny Weurding
Mirjam Boers
53:08
58:20
02-11 Berenloop - Terschelling HM Wim Oosting 2:10:42
02-11 Polderputten Bosloop -
Ter Apel
10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
41:26
49:25
01-11 Heideloop - Heerenveen 8 km Jan Uiterwijk 34:37
01-11 Boerbosloop - Rolde 7 km Marco Bakker
Rolf Gritter
28:37
30:12
26-10 Marathon Luzern (CH) MAR Pieter Stegeman
Wierd Duursma
3:20:06
3:28:24
25-10 Diepe Hel Holterbergloop -
Nijverdal
10 EM Harry van Os
Rolf Gritter
1:15:32
1:15:32
25-10 Dwingelderveldloop -
Dwingeloo
7,5 km



8 km

HM
Ton Nieuwpoort
Henny Steenbergen
Alberta Boerma
Lysbeth de Jonge
Marco Bakker
Anno Brandsema
Jan Uiterwijk
Jan Beverwijk
Marry Nederhoed
40:04
41:25
47:55
57:17
39:20
41:56
1:35:39
1:47:49
1:53:36
19-10 Amsterdam Halve Marathon HM Harry van Os
Rolf Gritter
1:45:02
1:45:02
18-10 Blauwe Meer Cross -
Hoogersmilde
7,5 km Pieter Stegeman
Marco Bakker
33:19
34:39
12-10 4mijl van Groningen 4 EM Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
Ans Kleefman
Erik Abbes
Klaas Swieringa
Harma Peeks
Peter de Boer
Jan Beverwijk
Be van der Veen
Jan Gritter
29:56
31:12
31:14
34:01
34:06
37:23
37:33
39:05
41:40
53:51
11-10 Trimloop Asserbos 9 km Janny Weurding 53:23
05-10 Bikkelloop - Zuidwolde 5 km Harmtje Jager 30:40
04-10 Otterberg-Blinkerloop 5 km








10 km
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Peter de Boer
Ton Nieuwpoort
Henny Steenbergen
Hennie Afman
Johan Wiegman
Jolanda van Zanen
Cisca Pijpker
Jack de Jonge
Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
Jan Beverwijk
Marry Nederhoed
Esther Kerssies
Gea Lamberts
Annet van Droffelaar
20:42
21:04
25:06
25:56
27:56
28:01
28:37
32:26
33:11
41:20
43:58
49:38
50:39
51:33
56:19
56:43
57:12
28-09 Schutrupsrun - Exloo HM Jannes Bouwmeester 1:46:45
27-09 Joustermerkeloop - Joure 10 EM Jan Uiterwijk 1:11:16
         
14-09 Loop Fiets Proef
Marathon Drenthe -
Westerbork
MAR Alie Hamminga +
Jannie Drenth
Esther Kerssies +
Marry Nederhoed
3:56:00

4:04:00
13-09 Fish Potato Run -
Emmeloord
8 EM Jan Uiterwijk 55:14
13-09 Run Winschoten 10 km Wierd Duursma
Gea Lamberts
Henny Steenbergen
Jan Struik
Pieter Stegeman
Henk de Groot
Jannes Bouwmeester
Marco Bakker
Peter de Boer
Jan Roeles
Jack de Jonge
42:41
54:02
57:14
42:51
40:52
49:52
48:11
42:42
52:10
42:38
40:26
08-09 Jaarmarktloop -
Oude Pekela
10 km Jannes Bouwmeester 47:16
06-09 Bosloop - Appelscha 10,5 km Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Peter de Boer
45:25
46:26
56:04
28-08 De Wiekloop - De Wijk 5 km Jannes Bouwmeester 22:40
23-08 Singelloop -
Hollandscheveld
10 km Jannes Bouwmeester 47:02
23-08 5e Hoeve aan den Wegloop
Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 44:08
19-08 8e Brinkloop - Diever 5 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
19:15
19:38
22:22
16-08 4e Hoeve aan den Wegloop
Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 44:37
13-08 Alkeloop -
Alteveer/Kerkenveld
10 km Jannes Bouwmeester 46:59
12-08 7e Brinkloop - Diever 5 km Henny Steenbergen
Mirjam Boers
26:46
29:46
09-08 3e Hoeve aan den Wegloop
Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 45:10
02-08 2e Hoeve aan den Wegloop
Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 45:13
29-07 5e Brinkloop - Diever 5 km



10 km
Pieter Stegeman
Marco Bakker
Janny Weurding
Mirjam Boers
Anno Brandsema
Henriėtte Pepels
19:02
19:49
28:54
30:08
44:59
45:46
22-07 4e Brinkloop - Diever 5 km Jack de Jonge 18:54
19-07 Midzomeravondmarathon -
Diever
10,2 km

22,5 km
Arno Brandsema
Henriėtte Pepels
Pieter Stegeman
46:33
47:19
1:59:03
15-07 3e Brinkloop - Diever 5 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
19:02
22:45
12-07 Halve Marathon -
Bovensmilde
10 km Jack de Jonge 39:50
08-07 2e Brinkloop - Diever 5 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
19:08
22:31
06-07 De 50 van Assen 5 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
Peter Berghuis
Jannes Bouwmeester
Jan Roeles
Marco Bakker
Pieter Stegeman
Peter Berghuis
Jannes Bouwmeester
Jan Roeles
20:59
19:47
19:34
23:59
20:21
20:39
20:14
19:48
23:55
20:43
05-07 Goudplevierrun -
Nieuw Balinge
10 km Marry Nederhoed 50:16
04-07 Ronde van De Blesse 10,3 km Jan Roeles
Jan Uiterwijk
43:12
44:20
30-06 Ontswedderomloop 10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Klaas Haveman
39:47
47:28
48:14
29-06 Run4Kika - Hoogeveen 5 km Jan Roeles 19:45
28-06 Patersrūntsje - Workum 13,2 km Jan Uiterwijk 58:02
22-06 Natuurloop Meerwijk -
Kropswolde
10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
41:53
48:32
21-06 TT-run - Assen 13.3 km Jack de Jonge 55:39
14-06 Pipegaelloop -
Hoornsterzwaag
10 km Jan Uiterwijk 44:13
12-06 Middenveldrun -
Beilen
4 EM Jack de Jonge
Henriėtte Pepels
Jan Jager
Klaas Haveman
Joop Godwaldt
Peter de Boer
Geke van den Heuvel
Theun Zondag
Annet van Droffelaar
Jolanda de Melker
Esther Kerssies
Gea Lamberts
Henny Steenbergen
Johan Wiegman
Hennie Afman
Janny Weurding
Iris Meijering
Rita de Gooijer
Alberta Boerma
24:27
28:29
28:43
29:46
29:49
30:14
30:48
32:12
33:26
33:26
33:43
35:03
36:09
37:48
38:11
38:14
38:22
40:27
40:28
09-06 1e Kolonieloop -
Frederiksoord
5 km
10 km
Jan Uiterwijk
Roelof Kiers
21:22
1:12:10
07-06 Omloop van Grolloo 10 km Pieter Stegeman
Rolf Gritter
Jannes Bouwmeester
41:40
42:53
48:28
04-06 Oud-Alteveerloop -
Nieuwe Pekela
10 km Jannes Bouwmeester
Klaas Haveman
47:11
48:07
03-06 Trimloop4daagse - Meppel 10 km Jan Roeles 39:56
01-06 Ruiner Dorpsloop 5 km
10 km
Jan Roeles
Rolf Gritter
19:00
42:12
29-05 Nacht van Groningen 10 km Henny Steenbergen 56:29
28-05 Hamrikkerklaploop -
Nieuwolda
10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
40:23
45:31
27-07 Trimloop4daagse - Meppel 10 km Jan Roeles
Jan Uiterwijk
40:31
44:29
25-05 Univé Drenthe Loopfestijn -
Klazienaveen
HM Henk Funke 2:01:58
25-05 Parkstadloop - Veendam 10 km Pieter Stegeman
Klaas Haveman
Jannes Bouwmeester
40:11
46:33
47:07
20-05 Trimloop4daagse - Meppel 10 km Jan Roeles
Jan Uiterwijk
43:22
44:10
17-05 Statentocht Trynwalden -
Oenkerk
10 EM Jan Uiterwijk 1:10:55
17-05 Run van Gieten 10 km Frank Ottenhof
Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
Jannie Drenth
42:22
42:43
47:01
53:06
13-05 Trimloop4daagse - Meppel 10 km Jan Roeles
Jan Uiterwijk
40:07
42:32
11-05 Rietplasloop - Emmen 10 km Klaas Haveman 46:52
11-05 Rondehoeploop -
Ouderkerk aan de Amstel
17 km Wim van der Lelie 1:45:15
10-05 Walk for Life - Groningen 11 km Henny Steenbergen 1:02:29
10-05 Midden-Drentheloop -
Zwiggelte
5 km

10 km




HM
Jannie Drenth
Harmkje Jager
Jan Roeles
Jan Jager
Jolanda de Melker
Janny Weurding
Ronneke van der Molen
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
25:17
31:07
39:55
43:38
50:22
57:03
58:55
1:30:03
1:42:55
10-05 Tynaarlorun 14 km Frank Ottenhof 59:36
03-05 Ronde van Oranjewoud 10 EM Jan Uiterwijk 1:09:35
26-04 Beiler Koningsloop 5 km









10 km
Jan Roeles
Frank Ottenhof
Jan Uiterwijk
Stan de Groot
Geke van den Heuvel
Gea Lamberts
Jan Krol
Marleen de Groot
Alberta Boerma
Harriet Drenthen
Jack de Jonge
Pieter Stegeman
Marco Bakker
Rolf Gritter
Henk de Groot
Klaas Haveman
Jannes Bouwmeester
Jan Gritter
Marry Nederhoed
Jolanda de Melker
Esther Kerssies
Henny Steenbergen
Ronneke van der Molen
19:18
19:46
19:48
20:38
23:15
26:22
29:46
30:00
31:45
34:31
39:18
40:07
41:45
43:08
46:17
46:54
47:06
49:58
49:17
52:51
53:31
55:03
1:00:53
19-04 Trailrun - Eesveen 15 km Jan Uiterwijk 1:33:07
14-04 Cascaderun - Hoogeveen 5 EM

















10 EM


Jan Roeles
Jan Jager
Henk de Groot
Joop Godwaldt
Jannie Drenth
Jolanda de Melker
Annet Van Droffelaar
Henny Steenbergen
Roelinka Zuidema
Ronneke van der Molen
Susanne van Zon
Roelof Kiers
Greetje van Wilpe
Henk Funke
Alberta Boerma
Harmtje Jager
Harriet Drenthen
Lysbeth de Jonge
Jack de Jonge
Wierd Duursma
Marten Leistra
Rolf Gritter
Jan Beverwijk
Peter de Boer
Jan Gritter
Esther Kerssies
Erik Abbes
Gea Lamberts
Wim Oosting
Wilfred Rodenhuis
31:48
35:12
37:34
38:57
40:51
42:40
42:40
44:17
48:04
48:45
48:54
50:24
51:19
52:28
52:42
53:44
1:00:51
1:02:45
1:06:02
1:11:26
1:12:30
1:13:26
1:21:41
1:24:05
1:24:07
1:28:20
1:33:30
1:35:08
1:36:23
1:37:25
14-04 14-Gehuchtenloop HM Pieter Stegeman
Klaas Haveman
Jannes Bouwmeester
1:29:38
1:47:41
1:52:18
13-04 Semslinieloop -
Annerveenschekanaal
8,8 km Frank Ottenhof 37:07
06-04 Lanting10vanAssen 10 km Jan Roeles
Jannie Drenth
41:09
52:26
05-04 Condensloop - Leeuwarden HM Jan Uiterwijk 1:33:44
01-04 Primera de Haan 4 mijl run
- Hoogeveen
4 EM Jannes Bouwmeester 29:03
30-03 Circuitrun - Zandvoort 5 km
12 km
Harriet Drenthen
Roelof Kiers
Eeuwe Jansen
35:23
1:26:37
1:19:33
29-03 Drents FrieseWoldmarathon
- Diever
10 km




HM
Henriėtte Pepels
Klaas Haveman
Henny Steenbergen
Wim Oosting
Wim van der Lelie
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
Pieter Stegeman
Frank Ottenhof
Wierd Duursma
Jan Gritter
Peter de Boer
45:04
49:01
57:05
58:18
1:00:26
1:33:05
1:34:34
1:39:16
1:39:16
1:43:30
2:04:24
2:05:01
23-03 Oerpolderloop-It Heidenskip 14,3 km Jan Uiterwijk 1:02:19
15-03 Bonifatiusloop - Dokkum HM Jan Uiterwijk 1:34:50
15-03 Kroeg tot Kroegloop -
Ruinerwold
9 km Jan Roeles 36:24
15-03 Theo de Winterloop -
Winschoten
10 km
10 EM
Roelof Kiers
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Klaas Haveman
1:02:04
1:07:15
1:17:21
1:20:04
15-03 Ambtenarencross  -
Hollandscheveld
5 km Jolanda de Melker 26:37
09-03 Merenloop - Grou 14 km Jan Uiterwijk 1:01:15
08-03 Halve Marathon - Haren HM Jan Roeles
Frank Ottenhof
1:32:04
1:38:38
08-03 Trimloop - Assen 9 km
15 km
Janny Weurding
Anno Brandsema
52:22
1:07:50
01-03 Veneboerloop - Drachten 10 km Jan Uiterwijk 41:43
01-03 Dickninger Crossloop -
De Wijk
5 km Jan Roeles 20:28
22-02 Siepelloop - Menaldum 20520 m Jan Uiterwijk 1:32:42
16-02 Run2Day Winterloop -
Wildervank
15 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Klaas Haveman
Roelof Kiers
1:02:27
1:11:25
1:14:25
1:44:25
15-02 Acht van Langezwaag 16,3 km Jan Uiterwijk 1:11:06
08-02 Trimloop AAC - Assen 15 km Anno Brandsema
Henriėtte Pepels
1:07:13
1:10:00
08-02 Kleine Wielenloop -
Leeuwarden
16,2 km Jan Uiterwijk 1:11:11
02-02 Arnoud Magnin Wintercross
- Zuidlaren
8 km Jan Roeles
Marco Bakker
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
35:37
35:55
37:02
40:25
01-02 Rotstergaastloop -
Heerenveen
15 km Jan Uiterwijk 1:05:25
25-01 Hunebedloop - Havelte 5,5 km
7,5 km
15,2 km
Harry van Os
Jan Roeles
Jack de Jonge
Jan Uiterwijk
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
Henriėtte Pepels
23:49
31:54
1:02:26
1:03:59
1:06:38
1:11:22
1:11:42
19-01 Broekstreker Veldloop -
Ekehaar
5610 m
8200 m
Esther Kersies
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
32:35
37:40
41:47
54:42
19-01 Drameco veldloop - Dalen 10 km Pieter Stegeman
Marco Bakker
41:56
42:40
18-01 Zwolse Bosloop - Heerde 10 km Jan Uiterwijk 42:12
18-01 Udikloop - Klijndijk 10 km Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
Henny Steenbergen
44:52
45:29
57:37
12-01 Egmond Halve Marathon HM Pieter Stegeman 1:33:33
11-01 Aalden Rondomme 6,5 km





10 km
Jan Roeles
Jan Jager
Jannie Drenth
Eeuwe Jansen
Roelof Kiers
Harmtje Jager
Frank Ottenhof
Rolf Gritter
Jan Gritter
Henny Steenbergen
25:59
28:47
33:11
38:02
40:25
43:30
43:17
45:07
50:32
56:50
05-01 Midwintercross - Heeten 10 km Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
46:06
46:07
05-01 Nieuwjaarsloop -
Stadskanaal
10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Klaas Haveman
Joop Godwaldt
40:33
46:48
48:39
49:30
04-01
Snertloop - Nieuwleusen 5 km
Jan Roeles 19:25