loopgroep beilen bodywalk beilen


Uitslagen 2015



Uitslagen naar:

Indien de opgave wordt gedaan voor zondagavond 10 uur dan wordt de uitslag doorgegeven aan de krant van Midden-Drenthe. Of het bericht wordt geplaatst bepaalt de krant. Zie ook de website van deze krant voor de uitslagen.

Foto's, leuke anecdotes en andere wetenswaardigheden van de gelopen wedstrijd zijn welkom, evenals de link naar de webpagina van de organisatie.

rood = podiumplaats (bij de eerste 3)

2015
Datum Wedstrijd Afstand Naam Tijd
31-12 Oliebollencross -
Nieuw-Dordrecht
7,2 km Jannie Drenth
Rita de Gooijer
Henk Funke
36:16
42:06
42:06
27-12 Oudejaarsloop - Blijham HM Pieter Stegeman
Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
1:33:38
1:34:08
1:45:58
27-12 Drouwenerzandcross -
Gasselte
10 km Jan Roeles
Jannie Drenth
43:56
54:10
20-12 Verhoeve Groen Cross -
Appelscha
10 km Jan Roeles 42:43
19-12 Gaasterl‚n-Run - Balk 12 km Jan Uiterwijk 53:36
19-12 Santa Run - Kampen 3,5 km Jannie Drenth 16:54
19-12 Decemberloop - Peize 5 km
10 km
15 km
Rita de Gooijer
Henk Funke
Rolf Gritter
Henk de Groot
29:17
55:03
1:07:33
1:10:11
12-12 Winterloop - Veenhuizen 5 km Jannie Drenth 27:06
12-12 Boscross - Diever 10,5 km Jan Uiterwijk 50:57
12-12 Trimloop Asserbos 9 km Janny Weurding 53:29
05-12 Mildamloop 10 km Jan Uiterwijk 47:19
05-12 Bovenboerloop - Nijeveen 4 EM
HM
Jan Roeles
Jannes Bouwmeester
25:23
1:43:34
28-11 Herfstcross - Norg 9 km Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
37:54
44:56
22-11 Baggelhuizercross - Assen 6,3 km
8,4 km
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
31:09
41:26
21-11 Boomkroonpad cross -
Drouwen
9,3 km Marco Bakker
Jan Roeles
Jannie Drenth
40:10
41:00
53:42
21-11 Molenloop - Froubuurt 17,8 km Jan Uiterwijk 1:22:54
15-11 Zevenheuvelennacht -
Nijmegen
7 km Susanne van Zon
Annet van Droffelaar
46:17
46:17
14-11 VIOS Cross -
Hollandscheveld
7,7 km Marco Bakker 33:22
14-11 Sinterklaasloop - Scheemda 10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
39:40
46:32
14-11 Marderhoekloop -
Oudemirdum
10 EM Jan Uiterwijk 1:13:47
14-11 Trimloop Asserbos 6 km
15 km
Janny Weurding
Anno Brandsema
35:28
1:15:13
07-11 Heideloop - Heerenveen 8 km Jan Uiterwijk 35:25
01-11 VOV RUN - Vries 10 km Jannes Bouwmeester 47:10
31-10 AVD cross - Dwingeloo 8 km Jack de Jonge
Marco Bakker
Pieter Stegeman
37:49
38:56
39:30
31-10 Dwingelderveldloop 7,5 km


15 km
HM
Ton Nieuwpoort
Rita de Gooijer
Henk Funke
Jan Uiterwijk
Erik Muggen
38:32
46:07
46:07
1:10:03
1:48:42
31-10 Boerbosloop - Rolde 7,3 km Jan Roeles
Jannie Drenth
30:33
39:43
31-10 Diepe Hel Holterbergloop -
Holten
20 km Rolf Gritter
Henk de Groot
Harry van Os
1:34:59
1:44:01
1:44:49
24-10 Boszichtrun - Beilen 5 km






10 km





10 EM
Pieter Stegeman
Henk de Groot
Marijke de Vries
Iris Meijering

Harma Peeks
Harmtje Jager
Eeuwe Jansen
Jack de Jonge
Marco Bakker
Peter de Boer
Ronneke van der Molen
Henny Steenbergen
Janny Weurding
Wierd Duursma
Jan Uiterwijk
Jannes Bouwmeester
Erik Muggen
19:36
22:41
25:00
28:45
30:39
32:20
33:32
40:30
40:31
49:52
53:18
55:35
58:12
1:11:45
1:14:19
1:18:58
1:19:42
17-10 Zwarte Dennen Cross -
Staphorst
10 km Anno Brandsema 48:54
17-10 Zuidlaardermarktloop 10 km Marco Bakker 40:32
11-10 4 Mijl van Groningen 4 EM Wierd Duursma
Jannes Bouwmeester
Harmtje Jager
27:20
29:42
43:09
10-10 Trimloop - Assen 9 km
15 km
Janny Weurding
Anno Brandsema
53:10
1:10:13
04-10 Evink Run - Drachten 10 km Jan Uiterwijk 44:26
03-10 Tynaarlo Cross Run 10 km Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
43:03
50:23
27-09 Schutsrups Run - Exloo HM Pieter Stegeman
Marco Bakker
Frank Ottenhof
1:28:54
1:37:00
1:41:00
27-09 Ride & Run - Ruinen 4,4 km Jack de Jonge
Jan Roeles
17:42
18:10
19-09 Zeijer Strubben Loop 10 km Jannes Bouwmeester 48:21
19-09 Klenckeloop -
Oosterhesselen
5 km Harmtje Jager 33:29
13-09 Loop Fiets Proef Marathon Drenthe - Westerbork MAR Marry Hepping
Esther Kerssies
4:44:00
5:05:00
12-09 Run Winschoten 10 km Pieter Stegeman
Marco Bakker
Jan Roeles
Wierd Duursma
Henk de Groot
Klaas Haveman
Jannes Bouwmeester
Gea Lamberts
Henny Steenbergen
Janny Weurding
40:57
42:23
43:53
44:24
47:07
47:38
48:29
54:50
56:44
1:00:28
07-09 Jaarmarktloop -
Oude-Pekela
10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
40:45
47:17
06-09 City Run - Meppel 4 EM Ronneke van der Molen
Henny Steenbergen
Iris Meijering
34:11
34:54
37:18
06-09 Gooische Run - Blaricum 4 EM Henk Funke
Rita de Gooijer
37:57
38:01
05-09 Labor Day Mini Marathon -
Denver (Colorado)
HM Frank Ottenhof 1:48:46
05-09 Bosloop - Appelscha 10,5 km Jan Roeles
Jan Uiterwijk
46:00
47:21
30-08 Corsorun - Eelde 10 km Jannes Bouwmeester 47:10
30-08 Hoeve aan de weg bosloop -
Oude Willem
8,2 km Jan Roeles
Jan Uiterwijk
36:35
36:45
29-08 Loop voor Hoop - Wormer 9,5 km Wim van der Lelie 53:42
25-08 8e Brinkloop - Diever 5 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Henny Steenbergen
Wim van der Lelie
Rita de Gooijer
Henk Funke
19:28
19:35
23:31
27:02
27:06
27:33
27:33
22-08 Singelloop - Holl. veld 5 km Pieter Stegeman 19:46
22-08 Damw‚ldrin - Damwoude 10 km Jan Uiterwijk 46:06
18-08 7e Brinkloop - Diever 5 km Henny Steenbergen
Rita de Gooijer
Janny Weurding
26:59
27:35
29:09
15-08 Hoeve aan de weg bosloop -
Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 46:45
11-08 6e Brinkloop - Diever 5 km







10 km
Wierd Duursma
Henk Funke
Henny Steenbergen
Wim van der Lelie
Janny Weurding
Rita de Gooijer
Mirjam Boers
Pauline van Os
Jannes Bouwmeester
Marry Nederhoed
21:04
23:49
27:33
27:42
28:52
28:52
30:01
30:07
47:59
51:50
04-08 5e Brinkloop - Diever 5 km Henny Steenbergen 27:45
28-07 4e Brinkloop - Diever 5 km







10 km
Henk Funke
Karlie Zondag
Wierd Duursma
Henny Steenbergen
Wim van de Lelie
Rita de Gooijer
Sandra Zeegers
Ina van den Berg
Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
25:26
27:02
27:02
27:18
27:25
28:42
31:28
38:07
41:30
47:23
21-07 3e Brinkloop - Diever 5 km Wim van der Lelie 28:18
         
07-07 1ste Brinkloop - Diever 5 km Henny Steenbergen 27:37
03-07 Ronde van De Blesse 10 km Jan Uiterwijk 49:13
29-06 Onstwedderomloop 10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
42:02
48:22
29-06 Run voor KiKa - Hoogeveen 5 km Jack de Jonge 19:12
24-06 Doodloperloop - Hempens 9,7 km Jan Uiterwijk 43:11
21-06 Natuurloop Meerwijck -
Kropswolde
10 km Pieter Stegeman
Marco Bakker
43:07
43:19
20-06 Pipelgealloop 10 km Jan Uiterwijk 45:31
20-06 TT-run 8,8 km Henny Steenbergen 49:15
13-06 PatersrŻntsje 12,5 km Jan Uiterwijk 56:40
10-06 Oud Alteveerloop 10 km Pieter Stegeman 47:49
07-06 Asser Stadsloop 10 km





5 km
Klaas Haveman
Erik Muggen
Geke van den Heuvel
Harrie Meijering
Henk Booiman
Ronneke van der Molen
Iris Meijering
45:33
46:15
48:10
48:46
52:07
53:57
29:05
07-06 Gasterra Ladiesrun -
Groningen
7,5 km Annet van Droffelaar
Susanne van Zon
43:56
46:54
07-06 Mooi Ruinen Run 10 km Jannes Bouwmeester 47:58
06-06 Berenkuil Omloop Grolloo 10 km Pieter Stegeman
Rolf Gritter
Frank Ottenhof
41:51
43:50
44:40
06-06 Sint Nykster Trimloop 10 km Jan Uiterwijk 44:30
31-05 Stadsparkloop Veendam 10 km Pieter Stegeman 41:50
30-05 Pier Lupkesloop 10 km Jan Uiterwijk 44:31
25-05 Kolonieloop - Frederiksoord 10 km Pieter Stegeman
Klaas Haveman
Jannes Bouwmeester
Geke van de Heuvel
Eeuwe Jansen
Roelof Kiers
42:05
47:36
48:52
50:33
1:04:53
1:07:10
23-05 De Hindeloop - Hindeloopen 11,6 km Jan Uiterwijk 51:07
20-05 Erflandenrun - Hoogeveen 5 km Jan Roeles 19:50
16-05 Midden Drenthe Loop -
Zwiggelte
5 km




10 km




HM
Jack de Jonge
Jan Roeles
Jannie Drenth
Pauline van Os
Rita de Gooijer
Esther Kerssies
Ronneke van der Molen
Henny Steenbergen
Geert Jan Pottjewijd
Janny Weurding
Rolf Gritter
Marco Bakker
Frank Ottenhof
Henk de Groot
Gea Lamberts
19:08
19:41
25:39
29:02
29:31
55:57
55:57
57:15
58:32
1:00:03
1:37:14
1:37:49
1:41:48
1:45:00
2:06:08
16-05 Run van Gieten 10 km Jannes Bouwmeester 47:07
10-05 Rietplasloop - Emmen 5 km Jan Roeles 19:35
02-05 Ronde van Oranjewoud -
Heerenveen
10 EM Jan Uiterwijk 1:10:58
27-04 Beiler Koningsloop 5 km












10 km
Jan Roeles
Wierd Duursma
Jan Uiterwijk
Henriette Pepels
Franka Loman
Jannie Drenth
Henk Booiman
Eshter Kerssies
Ronneke van der Molen
Gea Lamberts
Pauline van Os
Ciska Pijpker
Harmtje Jager
Jack de Jonge
Marco Bakker
Henk de Groot
Klaas Haveman
Erik Muggen
Harrie Meijering
Geke van den Heuvel
Marry Nederhoed
Theun Zondag
Henny Steenbergen
19:11
20:26
20:40
20:48
24:37
24:45
25:52
26:01
26:09
27:23
28:36
30:23
30:53
38:54
41:16
45:12
45:47
46:02
48:10
49:01
49:48
51:46
56:34
26-04 14-Gehuchtenloop -
Sellingen
HM Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
1:41:36
1:46:00
19-04 Cascaderun - Hoogeveen 5 EM














10 EM









Jan Uiterwijk
Jannes Bouwmeester
Joop Godwaldt
Jannie Drenth
Henny Steenbergen
Ronneke van der Molen
Jan Gritter
Jan Jager
Susanne van Zon
Roelinka Zuidema
Annet Van Droffelaar
Henk Funke
Rita de Gooijer
Harmtje Jager
Lysbeth de Jonge
Jack de Jonge
Rolf Gritter
Cees Schouls
Klaas Haveman
Henk de Groot
Harrie Meijering
Marry Nederhoed
Geke Haveman
Erik Muggen
Henk Booiman
Gea Lamberts
Wim Oosting
Esther Kerssies
Jeroen Kinds
35:27
38:02
40:36
42:51
44:17
44:33
45:01
45:56
47:14
48:26
49:06
49:28
49:29
55:09
1:01:13
1:05:38
1:12:02
1:13:55
1:18:32
1:20:09
1:21:55
1:22:19
1:22:20
1:22:32
1:28:25
1:28:51
1:30:06
1:31:21
1:33:25
18-04 Woldbergtrail - Steenwijk 15 km
35 km
Jan Uiterwijk
Jan Roeles
1:34:55
3:06:00
11-04 Semslinieloop -
Annerveenschekanaal
8,8 km Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
39:33
42:45
07-04 Primera de Haan 4 mijlrun -
Hoogeveen
4 EM Jan Roeles
Jannes Bouwmeester
25:37
29:57
05-04 Zestig van Texel 60 km Pieter Stegeman 6:33
29-03 Sleenerzand-Cross 10 km Anno Brandsema 48:22
29-03 Lanting10vanAssen 10 km Jannes Bouwmeester 49:10
28-03 Drents Friese Wold
Marathon - Diever
HM Jan Roeles
Wierd Duursma
Rolf Gritter
Klaas Haveman
Frank Ottenhof
1:32:55
1:41:05
1:41:49
1:43:59
1:44:49
21-03 Bonifatiusloop - Dokkum HM Jan Uiterwijk 1:40:05
21-03 Lenteloop - Emmen 10 km Jan Roeles
Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
41:02
43:22
45:42
15-03 Oerpolderloop -
It Heidenskip
14,2 km Jan Uiterwijk 1:03:49
14-03 Ambtenarencross -
Hollandscheveld
5 km Jolanda de Melker 26:57
14-03 Trimloop - Assen 6 km
15 km
Mirjam Boers
Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
36:45
1:07:32
1:10:13
07-03 Halve marathon van Haren HM Jack de Jonge 1:29:00
07-03 Veneboerloop - Drachten 10 km Jan Uiterwijk 43:58
         
21-02 ACO van Elderen crossloop
- ArriŽn
9,5 km HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
44:12
44:18
15-02 Valkema Winterloop -
Wildervank
15 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
1:00:37
1:13:01
14-02 Trimloop - Assen 6 km

9 km
Mirjam Boers
Harmtje Jager
Jan Jager
Henny Steenbergen
36:56
37:10
49:45
50:13
14-02 Rietplasrun - Emmen 4 km Jan Roeles 16:59
07-02 Rotstergaastloop 15 km Jan Uiterwijk 1:07:39
01-02 Arnoud Magnin Wintercross
- Zuidlaren
4 km


8 km
Jan Jager
Eeuwe Jansen
Harmtje Jager
Marco Bakker
Cees Schouls
Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
Erik Muggen
Jannes Bouwmeester
Marry Nederhoed
Roelof Kiers
20:20
27:55
28:17
36:59
39:26
39:54
40:07
43:01
43:14
47:13
1:01:11
31-01 RunForestRun - Anloo 45 km Pieter Stegeman 4:50:22
31-01 Hunebedloop - Havelte 5,5 km
7,5 km

15,2 km
Harmtje Jager
Jan Jager
Geke van den Heuvel
Jan Roeles
Klaas Haveman
35:43
38:02
41:38
1:06:56
1:14:09
         
18-01 Broekstreker veldloop -
Ekehaar
5,6 km


8,2 km
Henriette Pepels
Marry Nederhoed
Jannie Drenth
Pieter Stegeman
Marco Bakker
Jan Roeles
Wierd Duursma
Jannes Bouwmeester
Erik Muggen
Wim van der Lelie
Eeuwe Jansen
Roelof Kiers
26:55
30:53
31:07
35:43
36:03
36:38
37:52
42:02
42:39
51:53
56:14
57:01
18-01 BosMarathon & Minder -
Assen
28 km Anno Brandsema 2:35:02
10-01 Aalden Rondomme 6,5 km


10 km
Jan Roeles
Jannie Drenth
Roelof Kiers
Marco Bakker
Henny Steenbergen
26:52
33:55
42:10
42:36
57:10
10-01 Trimloop Asserbos 15 km Anno Brandsema 1:10:02
03-01 Nieuwjaarsloop -
Stadskanaal
10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
39:39
47:38