loopgroep beilen bodywalk beilen


Uitslagen 2016



Leden van Loopgroep Beilen kunnen hun uitslagen doorgeven naar:

Indien de opgave wordt gedaan voor zondagavond 10 uur dan wordt de uitslag doorgegeven aan de krant van Midden-Drenthe. Of het bericht wordt geplaatst bepaalt de krant. Zie ook de website van deze krant voor de uitslagen.

Foto's, leuke anecdotes en andere wetenswaardigheden van de gelopen wedstrijd zijn welkom, evenals een leuk verslag van de wedstrijd. Verslagen zijn terug te vinden op de pagina met verslagen.

rood = podiumplaats (bij de eerste 3)

2016
Datum Wedstrijd Afstand Naam Tijd
31-12 Oudejaarsloop - Blijham 14 km
HMAR
HenriŽtte Pepels
Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
1:04:35
1:36:02
1:36:24
1:45:11
28-12 Trailrun - Roden 16,4 km Marten Leistra 1:21:37
27-12 Drouwenerzandcross -
Gasselte
10 km Pieter Stegeman 44:29
         
18-12 Snertloop - Assendelft 10,5 km Wim van der Lelie 1:01:12
17-12 Decemberloop - Peize 15 km Anno Brandsema 1:06:33
10-12 Boscross - Diever 10,5 km

31,7 km
HenriŽtte Pepels
Jan Uiterwijk
Pieter Stegeman
49:58
51:54
2:52:00
10-12 Schuler snertloop -
Nieuw Schoonebeek
10 km Anno Brandsema 43:35
10-12 Wintercross - Veenhuizen 10 km Jannes Bouwmeester 52:49
10-12 Trimloop Asserbos 9 km Janny Weurding 52:05
03-12 Mildamcross 10 km Jan Uiterwijk 47:16
03-12 Bovenboerloop -
Nijeveen
11,4 km
HMAR
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
52:02
1:36:08
24-11 Turkey Trot 5K Fun Run -
Oregon (VS)
5,4 km Pieter Stegeman 26:16
20-11 Zevenheuvelenloop -
Nijmegen
15 km Wierd Duursma 1:05:13
19-11 Sinterklaasloop - Scheemda 10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
41:22
50:06
13-11 Garda Trentino HM -
Riva del Garda (ItaliŽ)
10 km Wim van der Lelie 59:27
13-11 VOV Run - Vries 5 km
10 km
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
21:54
44:02
47:43
12-11 Marderhoekloop -
Oudemirdum
10 EM Jan Uiterwijk 1:16:28
12-11 Trimloop Asserbos 9 km Janny Weurding 51:43
06-11 Berenloop - Terschelling HMAR
MAR
Wim Oosting
Marco Bakker
2:05:02
3:37:23
06-11 Polderputtenloop -
Ter Apel
10 km Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
42:32
46:03
49:49
05-11 Heideloop - Heerenveen 8 km Jan Uiterwijk 37:35
05-11 Najaarsloop - Epe 10 km
HMAR
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
47:09
1:36:54
29-10 Boerbosloop - Rolde 7,3 km Pieter Stegeman 31:06
29-10 Dwingelderveldloop 7,5 km



15 km


HMAR
Esther Kerssies
Oscar Rensing
Rita de Gooijer
Henk Funke
HenriŽtte Pepels
Klaas Pijpker
Geert Woltjer
Marco Bakker
Anno Brandsema
39:43
42:20
45:20
45:21
1:12:00
1:15:43
1:31:12
1:37:17
1:38:36
29-10 Diepe Hel Holterbergloop -
Nijverdal
20 km Wierd Duursma
Henk de Groot
1:29:19
1:39:09
22-10 Boszichtrun - Beilen 5 km



10 km







10 EM
Henk de Groot
Inge Hulsebos
Herma Dijk
Harmtje Jager
Henriette Pepels
Erik Muggen
Ronneke van der Molen
Henk Booiman
Wilfred Rodenhuis
Hennie Steenbergen
Janny Weurding
Esther Boom
Marco Bakker
Anno Brandsema
Geert Woltjer
22:47
27:29
32:30
32:56
46:28
50:11
53:38
55:06
56:16
57:32
57:34
1:02:47
1:12:41
1:13:17
1:29:54
16-10 Marathon van Amsterdam MAR Geke van den Heuvel
Klaas Haveman
4:28:33
4:42:26
15-10 Klaverrun - Sleen 4,8 km
9,6 km
HenriŽtte Pepels
Arno Brandsema
20:57
41:45
09-10 4 mijl - Groningen 4 EM Pieter Stegeman
Tammo Bijmolt
Jannes Bouwmeester
Jan Jager
Bť van der Veen
Harmtje Jager
Jacqueline Pomp
26:27
28:59
30:15
37:13
40:45
42:41
46:39
09-10 Najaarsloop -
Heerhugowaard
10 km Wim van der Lelie 56:09
08-10 Reestrun - Meppel HMAR Marco Bakker 1:34:23
08-10 Trimloop Asserbos 9 km Janny Weurding 52:02
02-10 Huttenkloasloop  -
Oldenzaal
HMAR Wierd Duursma 1:34:22
02-10 Evink Run - Drachten 10 km Jan Uiterwijk 46:28
01-10 Tynaarlo Cross Run 5 km
10 km
HenriŽtte Pepels
Marco Bakker
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
23:29
43:29
46:14
50:08
25-09 Schutrups Run - Exloo HMAR Anno Brandsma
Jannes Bouwmeester
1:37:43
1:53:12
25-09 Marathon van Berlijn MAR Pieter Stegeman 3:32:52
25-09 Joustermerkeloop 10 km Jan Uiterwijk 47:20
17-09 Zeijer Strubbenloop 10 km Jannes Bouwmeester 49:01
10-09 Run Winschoten -
10 x 10 estafette
10 km Pieter Stegeman
Henny Steenbergen
Henk de Groot
Janny Weurding
Frans Raven
Marco Bakker
Harry van Os
Jan Roeles
Wierd Duursma
Frank Ottenhof
43:34
58:34
49:25
1:01:55
46:35
42:46
48:53
43:47
44:46
44:41
03-09 Plinq Loopfestijn Dalfsen HMAR Wierd Duursma 1:41:30
30-08 9e Brinkloop Diever 5 km Wim van der Lelie 27:40
28-08 Royal Run - Soestdijk 10,5 km Rita de Gooijer
Henk Funke
1:07:27
1:09:03
27-08 Loop voor Hoop - Wormer 9,5 km Wim van der Lelie 54:29
23-08 8e Brinkloop Diever 5 km Joop Godwaldt
Wim van der Lelie
27:03
28:34
20-08 5e Hoeve aan den Wegloop
- Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 48:56
16-08 7e Brinkloop Diever 5 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
19:47
20:00
13-08 Monschau Marathon (D) MAR Frank Ottenhof 4:12:38
09-08 6e Brinkloop Diever 5 km Henny Steenbergen
Janny Weurding
27:50
30:34
02-08 5e Brinkloop Diever 5 km Wim van der Lelie 28:00
26-07 4e Brinkloop Diever 5 km Jannes Bouwmeester
Wim van der Lelie
23:08
28:10
23-07 1e Hoeve aan den Wegloop
- Oude Willem
10,3 km Anno Brandsema
Jan Uiterwijk
HenriŽtte Pepels
46:38
46:46
47:40
12-07 2e Brinkloop Diever 5 km Henny Steenbergen
Wim van der Lelie
Henk Funke
Rita de Gooijer
Sandra Zeegers
Janny Weurding
27:38
27:50
28:31
28:31
29:13
29:50
09-07 Halve marathon van
Bovensmilde
4 EM
HMAR
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
30:30
1:42:37
04-07 Onstwedderomloop 10 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
41:20
42:15
47:45
02-07 Steeds Beter Run - Eelde 10 km Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Henriette Pepels

Jannes Bouwmeester
41:56
46:30
46:35
47:25
01-07 Ronde van de Blesse 5 km
10 km
Jan Roeles
Jan Uiterwijk
21:18
49:32
26-06 Dom Verdan Loop - Reutum HMAR Frank Ottenhof 1:36:45
26-06 Univť Run van Roden 10 km Esther Kerssies 58:01
26-06 Recreatieloop Terwispel  10 km Jan Uiterwijk 44:40
18-06 Pipegaelloop -
Hoornsterzwaag
10 km Jan Uiterwijk 45:50
11-06 Berenkuil Omloop Grolloo 10 km Pieter Stegeman
Wierd Duursma
Jannes Bouwmeester
41:52
42:40
46:12
11-06 Patersruntsje - Workum 12,4 km Jan Uiterwijk 57:30
04-06 Slachte marathon -
Friesland
MAR Marco Bakker
Frank Ottenhof
3:38:55
4:07:09
31-05 4 van Meppel 5 km Jan Roeles 19:43
29-05 Stadparkloop - Veendam 10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
44:56
47:14
27-05 Ride and Run - Zuidwolde 6,3 km Jan Roeles
Henk Booiman
Ronneke v/d Molen
25:50
32:50
33:13
24-05 4 van Meppel 5 km Jan Roeles 19:29
22-05 Marikenloop - Nijmegen 5 km Henny Steenbergen 27:11
21-05 Midden Drenthe Loop -
Zwiggelte
5 km




10 km


HMAR
Jan Roeles
HenriŽtte Pepels
Jan Jager
Jannie Drenth
Harmtje Jager
Ronneke van der Molen
Frank Ottenhof
Janny Weurding
Marco Bakker
Rolf Gritter
Frans Raven
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
Harry van Os
Henk de Groot
20:08
23:14
24:31
26:32
31:47
55:50
59:29
1:02:49
1:35:32
1:40:21
1:43:00
1:44:30
1:47:46
1:55:36
2:02:59
21-05 Pier Lupkes Loop -
Tjerkgaast
10 km Jan Uiterwijk 45:47
17-05 4 van Meppel 5 km Jan Roeles 19:42
14-05 De Hindeloop - Hindelopen 10 EM Jan Uiterwijk 1:14:40
14-05 Run van Gieten 10 km
25 km
Jannes Bouwmeester
Marco Bakker
46:34
1:55:18
10-05 4 van Meppel 5 km Jan Roeles 19:46
05-05 Hunebedloop - Borger 6 km
10 km
Jan Roeles
Marco Bakker
23:47
42:25
27-04 Beiler Koningsloop 5 km






10 km




Jannes Bouwmeester
Harry van Os
Esther Kerssies
Henny Steenbergen
Pauline van Os
Harmtje Jager
Cisca Pijpker
Marco Bakker
Henk de Groot
Erik Muggen
Klaas Pijpker
Klaas Haveman
Harrie Meijering
Henk Booiman
Geke van den Heuvel
Ronneke v/d Molen
Theun Zondag
21:54
22:45
25:40
27:41
29:37
30:20
31:24
40:25
44:38
45:32
47:51
48:24
49:44
50:48
51:27
51:41
55:38
24-04 14-Gehuchtenloop -
Sellingen
HMAR Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Frank Ottenhof
Jannes Bouwmeester
1:33:29
1:37:46
1:42:15
1:43:06
17-04 Cascaderun - Hoogeveen 5 EM












10 EM
Henk de Groot
Jannes Bouwmeester
Jannie Drenth
Joyce Oomen
Henny Steenbergen
Iris Meijering
Henk Funke
Rita de Gooijer
Annet van Droffelaar
Susanne van Zon
Sandra Zeegers
Harma Peeks
Harmtje Jager
Rolf Gritter
Erik Muggen
Jack de Jonge
Henk Booiman
Harrie Meijering
Peter de Boer
Ronneke v/d Molen
Wim Oosting
Anya Dedden
36:43
36:51
42:00
45:35
45:59
46:28
47:42
47:42
48:01
48:02
48:42
49:28
52:46
1:14:59
1:18:57
1:22:56
1:23:26
1:24:13
1:26:22
1:26:54
1:30:10
1:40:50
17-04 Marathon van Enschede MAR Wierd Duursma 3:19:05
16-04 Lenteloop - Bolsward 10 km Jan Uiterwijk 46:40
09-04 Natuurloop Siddeburen 16 km Marco Bakker 1:10:27
09-04 Semslinieloop -
Annerveenschekanaal
8,8 km Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
36:35
39:36
41:50
09-04 Woldbergtrail - Steenwijk 15 km
25 km
Jan Uiterwijk
Jan Roeles
1:17:10
2:04:27
05-04 Primera de Haan 4 mijlrun -
Hoogeveen
4 EM Jan Roeles 25:40
03-04 4 mijl van Emmen 4 EM Henk Booiman
Jannie Drenth
Ronneke v/d Molen
Henny Steenbergen
Iris Meijering
32:33
33:20
33:50
35:12
37:39
03-04 10 van Assen 5 km
10 km
Jan Roeles
Oscar Rensing
19:37
58:06
03-04 Ronde van Sudwestfryslan -
Sneek
12 km Jan Uiterwijk 55:12
26-03 Sleenerzandcross 10,5 km Anno Brandsema 50:05
26-03 Drents Friese Wold - Diever HMAR Jan Roeles 1:34:01
20-03 Hunzerun - Annen 10 km Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
41:41
45:33
47:38
19-03 Leekster Lente Loop HMAR Wierd Duursma 1:33:18
19-03 Kleine Moere Cross -
Grolloo
8,8 km Jan Roeles
Anno Brandsema
Jannie Drenth
37:55
40:52
50:11
19-03 Bonifatiusloop - Dokkum HMAR Jan Uiterwijk 1:42:14
13-03 Theo de Winterloop -
Winschoten
10 EM Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
1:09:06
1:18:16
13-03 Merenloop - Grou 14 km Jan Uiterwijk 1:06:29
12-03 Trimloop Asserbos 15 km Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
1:09:21
1:11:19
12-03 Veneboerloop - Drachten 10 km Jan Uiterwijk 44:50
12-03 Halve marathon van Haren HMAR Jan Roeles
Marco Bakker
1:31:12
1:41:05
06-03 Rondje Goutum 10 EM Jan Uiterwijk 1:15:48
05-03 Westerwoldse Bosloop -
Sellingen
5 km Jan Roeles 20:45
05-03 Dickninger Crossloop -
De Wijk
10 km Anno Brandsema 46:15
28-02 Oerpolderloop -
It Heidenskip
14,3 km Jan Uiterwijk 1:05:36
21-02 Schutrups Wintertrail -
Exloo
8 EM Pieter Stegeman
Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
Jannes Bouwmeester
55:53
1:03:07
1:03:25
1:06:47
20-02 8 van Langezwaag 10 EM Jan Uiterwijk 1:17:18
13-02 3 Meren Cross - Gieten 7,8 km Marco Bakker
Jan Roeles
Jannie Drenth
33:36
33:52
43:57
13-02 Kleine Wielenloop -
Leeuwarden
15,8 km Jan Uiterwijk 1:15:07
07-02 Asselronde - Apeldoorn 8 km
25 km
Oscar Rensing
Wierd Duursma
46:52
1:53:22
07-02 Valkema Winterloop -
Wildervanck
15 km Jannes Bouwmeester 1:14:53
06-02 Rotstergaastloop 15 km Jan Uiterwijk 1:10:22
30-01 Hunebedloop - Havelte 7,5 km
15,2 km
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
Jan Uiterwijk
37:37
1:10:27
1:12:22
23-01 Holterbergcross - Holten 10,6 km Anno Brandsema 54:35
23-01 Halve marathon van Tzum 10 EM Jan Uiterwijk 1:13:02
17-01 Broeksteker veldloop -
Ekehaar
5,6 km
8,2 km
HenriŽtte Pepels
Jan Roeles
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
28:12
38:44
42:54
44:36
16-01 Udikloop - Klijndijk 10 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
42:45
43:00
09-01 Aalden Rondomme -
Zweeloo
6,5 km



10 km
Jan Roeles
Frank Ottenhof
Iris Meijering
Eeuwe Jansen
Henk Booiman
Harry Meijering
Ronneke van der Molen
Henny Steenbergen
26:26
29:49
37:58
41:56
53:40
54:43
55:10
57:00
03-01 New Years Run - De Hoeve 5 km Jan Roeles 18:58
02-01 Nieuwjaarsloop - De Wilp HMAR Wierd Duursma 1:35:03
02-01 Nieuwjaarsloop -
Stadskanaal
10 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
41:13
47:41
02-01 Vegelinboscross -
Sint Nicolaasga
10,6 km Jan Uiterwijk 51:05