loopgroep beilen bodywalk beilen

Facebook

Uitslagen 2019



Leden van Loopgroep Beilen kunnen hun wedstrijduitslagen doorgeven† via het volgende formulier: Uitslagen Formulier
Mochten er vragen zijn, mail dan even met:
Indien de opgave wordt gedaan voor zondagavond 10 uur dan wordt de uitslag doorgegeven aan de krant van Midden-Drenthe. Of het bericht wordt geplaatst bepaalt de krant. Zie ook de website van deze krant voor de uitslagen.

Foto's, leuke anecdotes en andere wetenswaardigheden van de gelopen wedstrijd zijn welkom, evenals een leuk verslag van de wedstrijd. Verslagen zijn terug te vinden op de pagina met verslagen.

rood = podiumplaats (bij de eerste 3)

2019
Datum Wedstrijd/Evenement Afstand Naam Tijd
22-12 Halve Marathon Blijham Hmar Jannes Bouwmeester
Inge Hulzebos
Annet Zwiep
01:55:00
01:57:01
02:18:50
27-12 Drouwenerzand cross Gasselte 9.8 km Evert Moes
Marc Cozijnsen
Frans Raven
Geert Woltjer
Mariska v/d Meer
Esther Kerssies
Simone Loovers
37.43
45.02
46.36
52.34
53.09
53.32
56.33


5 km Mirjam Boers 28.57
22-12 Sint Thomas Trail - Nieuwehorne 28 km Wierd Duursma 02:25:30
21-12 Gaasterl‚n Rabo Run 12 km Jan Uiterwijk 53:35
15-12 Ameland Adventure run 10 KM Geert Woltjer 55:11
7-12 Boscross Diever HM Henriette Pepels
Anno Brandsema
Margriet Krijn
Mirjam Boers
1:43:20
1:55:56
2:13:46
2:28:17


10,5 km Mariska van der Meer - Martens 1:01:38

Mildammercross 10 km Jan Uiterwijk 47:05
30-11 Zeiler strubben loop 10 km Henriette Pepels
Anno Brandsema
43:44
49:03

Crossloop Norg 9 km Marco Bakker 38:54
1-12 Marathon van Valencia MAR Geert Woltjer 4:40:22
28-11 Wildlife Safari Turtle Trot 3 em Pieter Stegeman 23:53
17-11 Slachterij Wommels 10 km Jan Uiterwijk 45:35

Zevenheuvelenloop 15 km Jack de Jonge
Margriet Krijn
Astrid Veldhuizen
1:16:56
1:27:02
1:34:57

Baggelhuizercross 8 km Henriette Pepels
Anno Brandsema
38:22
42:30
16-11 Airport Night Run Eelde 10 km Jan de Valk 45:25

Molenloop 11.3 km Jan Uiterwijk 51:51
10-11 Marderhoekloop 16.1 km Jan Uiterwijk 1:15:07

Vov Run Vries 10 km Marco Bakker
Henriette Pepels
Anno Brandsema
40:41
44:03
48:21
27-10 Diepe hel Holterbergloop 10 km Esther Kerssies 53:04
26-10 ADV Cross 8 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
38:59
43:22


5 km Henriette Pepels 26:18

Dwingelderveldloop HM Rolf Gritter
Geert Woltjer
1:41:12
2:05:51


15 KM Wierd Duursma 1:12:49


7,5 KM Oscar Rensing 38:05

Strontraceloop 15,3 KM Jan Uiterwijk 1:11:22
13-10 Marathon van Eindhoven Mar Marco Bakker 3:17:45

Marathon van Chicago Mar Jan de Valk 3:54:39

4 mijl van Groningen 6,44 km Pieter Stegeman
Mariska van der Meer - Martens
Joop Godwaldt
27:29
36:19

36:36
12-10 Zuidlaarder Marktloop 10 km Henriette Pepels
Anno Brandsema
44:39
47:09
28-09 MaRun 5 km Harry van Os 27:28
21-09 Xrun - Harkstede HM Marco Bakker 01:35:50

Sint Annaparochie 11 km Jan Uiterwijk 52:33
08-09 RCN De Roggebergloop HM Annet Zwiep 02:15:05
07-09 Wizz air Budapest 1/2 marathon HM Jan de Valk 01:43:45
30-08 Zandstrooisterloop Schoonebeek 10 km Marco Bakker 41:10
20-08 Brinkloop Diever 10 km Henriette Pepels
Anno Brandsema
43:56
47:36


5 km Jack de Jonge
Pieter Stegeman
Mirjam Boers
Joop Godwaldt
Annet Zwiep
Janny Weurding
Arja Jonink
19:59
20:29
26:44
27:01
27:40
29:33
32:18
17-08 Hoeve aan de wegloop 20.9 km Annet Zwiep 02:21:48

Oude Willem 10.3 km Jan Uiterwijk 49:52
13-08 Brinkloop Diever 5 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Mirjam Boers
Janny Weurding
Roelof Kiers
20:44
24:20
26:14
29:58
32:35
06-08 Brinkloop Diever 5 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Margriet Krijn
Mirjam Boers
20:56
24:32
26:08
27:40
30-07 Brinkloop Diever 5 km Henriette Pepels
Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
Margriet Krijn
Mirjam Boers
Annet Zwiep
Janny Weurding
20:47
21:20
22:14
24:39
26:24
27:14
28:34
30:47
16-07 Brinkloop Diever 5 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Mirjam Boers
Annet Zwiep
Janny Weurding - Janssen
Arja Jonink
19:38
20:44
24:04
26:36
26:50
29:26
31:50
09-07 Brinkloop Diever 5 km Jack de Jonge
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
19:56
21:01
24:20
06-07 Omloop Grolloo 10 km Jannes Bouwmeester 50:42
02-07 Bovensmilde HM

10 km
Henriette Pepels
Anno Brandsema
Jan de Valk
01:39:16
01:50:47
46:37
02-07 Brinkloop Diever 5 km Jack de Jonge
Jannes Bouwmeester
20:16
24:23
29-06 Stadsloop Appingedam 10 km Henriette Pepels
Anno Brandsema
44:30
49:56
10-06 Pipegaelloop hoornsterzwaag 10 km Jan Uiterwijk 47:34
15-06 Steeds Beter Run Eelde 8 em Marco Bakker
Henriette Pepels
56:50
58:27
10-06 Kolonieloop in Frederiksoord 5 km Roelof Kiers 36:12
09-06 My Guardian Group Walk and Run Aruba 10 km Jan de Valk 48:04
05-06 speeltuinloop Hollandscheveld 5 km Pieter Stegeman 20:48
02-06 Aruba Chill Walk and Run 10 km Jan de Valk 48:32

Asser Stadsloop 5 km Marco Bakker 20:13
01-06 Halve marathon van de Gorges de la Nesque, Villes sur Auzon HMar Henriette Peppels
Anno Brandsema
01:53:27
02:04:33
28-05 Station tot Station loop 10 em Pieter Stegeman 01:13:40
19-05 Pier lupkes loop
20km door Brussel
10 km
20 km
Jan Uiterwijk
Jan de Valk
45:45
01:42:43
18-05 Midden Drenthe loop









HMAR


10 km



5 km


Inge Hulzebos
Annet Zwiep
Esther Kerssies
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Klaas Haveman
Geke v/d Heuvel
HenriŽtte Pepels

Anno Brandsema
Janny Weurding
02:06:40
02:09:57
02:09:40
44:54
52:03
52:53
53:58
22:19
23:15
34:00
12-05 Lauwersmeer marathon MAR HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
03:36:48
03:57:59

Slach om e sud leeuwarden 10 em Jan Uiterwijk 01:14:21
04-05
Ronde van Oranjewoud 10 em Jan Uiterwijk 01:15:52

Hunebedloop Borger 5 km
Pieter Stegeman 21:07
27-04 Beiler Koningsloop 10 km


5 km
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
Pieter Stegeman
Jan de Valk
42:25
45:02
48:49
20:51
20:55
14-04 Enschede Marathon MAR Marco Bakker 3:19:48
57:28

Cascaderun 5 em Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
39:37
57:28
13-04 Semslinieloop Annerveenschekanaal 8.8 km Jannes Bouwmeester 44:34

Annerbos cross Annen 10 km Jannes Bouwmeester 52:49
13-04 Slach om e mar Burgum 10 km Jan Uiterwijk 45:22
23-03 Leekster Lente Loop HMAR Marco Bakker 01:34:00
10-03 Merenloop 14 km Jan Uiterwijk 01:07:51
24-02 Oerpolderloop 14 km Jan Uiterwijk 01:07:53
17-02 Schutrups wintertrail Exloo 8 em Jannes Bouwmeester 01:10:49
16-02 8 van Langezwaag 10 em Jan Uiterwijk 01:16:30
03-02 Asselronde Apeldoorn 25 km Marc Cozijnsen
Rolf Gritter
Annet Zwiep
02:11:35
02:11:59
02:40:28

Arnoud Magnin cross Zuidlaren 8 km Marco Bakker
Jannes Bouwmeester
38:01
44:41
02-02 Rotstergaastloop 15 km Jan Uiterwijk 01:11:42
20-01 Broekstreker Veldloop Ekehaar 8.2 km Marco Bakker
Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
Roelof Kiers
36:10
36:29
44:45
57:57
12-01 Aalden Rondomme 10 km
6,5 km
Marco Bakker
Roelof Kiers
43:01
43:01
05-01 Nieuwjaarsloop de Wilp 10 km Harry van Os 51:12