loopgroep beilen bodywalk beilen

Facebook

Uitslagen 2018



Leden van Loopgroep Beilen kunnen hun wedstrijduitslagen doorgeven aan:

Indien de opgave wordt gedaan voor zondagavond 10 uur dan wordt de uitslag doorgegeven aan de krant van Midden-Drenthe. Of het bericht wordt geplaatst bepaalt de krant. Zie ook de website van deze krant voor de uitslagen.

Foto's, leuke anecdotes en andere wetenswaardigheden van de gelopen wedstrijd zijn welkom, evenals een leuk verslag van de wedstrijd. Verslagen zijn terug te vinden op de pagina met verslagen.

rood = podiumplaats (bij de eerste 3)

2018
Datum Wedstrijd/Evenement Afstand Naam Tijd
14-07 Singelloop -
Hollandscheveld
10 km Jannes Bouwmeester 52:34
10-07 Brinklopen - Diever 5 km Mirjam Boers 26:07
08-07 Loop door Workum 4 EM Jan Uiterwijk 28:39
06-07 Ronde van de Blesse 10,6 km Jan Uiterwijk 49:30
30-06 Steeds Beter Run - Eelde 10 km Jannes Bouwmeester 53:48
         
16-06 Pipegaelloop -
Hoornsterzwaag
10 km Jan Uiterwijk 45:50
09-06 Zwolse Halve Marathon 4 EM Bert Rijnberg 37:09
06-06 Speeltuinloop -
Hollandscheveld
5 km Annet Zwiep 27:50
03-06 Asserstadsloop 5 km
10 km
Jan Gritter
Marco Bakker
Mirjam Boers
Annet Zwiep
27:00
42:38
56:57
1:00:10
02-06 Hoeve aan den Weg -
Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 46:31
02-06 Semi Marathon -
Gorges de la Nesque (Fr)
HMAR Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
1:55:43
2:04:00
30-05 Station tot Station Loop -
Dalfsen
10 EM Frans Raven 1:19:45
26-05 Midden Drenthe Loop -
Zwiggelte
5 km
10 km
HMAR
Janny Weurding
Pieter Stegeman
Annet Zwiep
31:25
47:20
2:28:15
         
13-05 Run van Gieten 10 km
HMAR
Jannes Bouwmeester
HenriŽtte Pepels
50:29
51:42:05
05-05 Ronde van Oranjewoud 10 EM Jan Uiterwijk 1:13:40
27-04 Beiler Koningsloop 5 km





10 km
Jack de Jonge
Erik Muggen
Geke van den Heuvel
Mirjam Boers
Esther Kerssies
Roelof Kiers
Marco Bakker
HenriŽtte Pepels
Pieter Stegeman
Cees Schouls
Klaas Haveman
Jannes Bouwmeester
Henk Booiman
Inge Hulzebos
Ronneke van der Molen
Annet Zwiep
19:47
22:39
24:01
25:40
26:19
32:19
41:07
43:58
44:32
45:47
47:49
49:52
52:15
53:52
53:49
56:55
         
15-04 Cascaderun - Hoogeveen 5 EM











10 EM
Jack de Jonge
Pieter Stegeman
Erik Muggen
Jannes Bouwmeester
Esther Kerssies
Oscar Rensing
Margriet Krijn
Annet Zwiep
Henk Funke
Rita de Gooijer
Alies Tielken
Roelof Kiers
Arja Jonink
Frans Raven
Cees Schouls
Klaas Haveman
Geert Woltjer
Marry Nederhoed
Geke van den Heuvel
Henk Booiman
Harrie Meijering
Ronneke van der Molen
Simone Loovers
33:54
34:47
39:03
39:34
42:41
43:06
44:53
45:33
47:56
47:57
53:09
54:09
58:55
1:16:05
1:18:31
1:21:27
1:23:58
1:24:56
1:26:08
1:27:31
1:27:48
1:28:25
1:30:39
14-04 Semslinieloop -
Annerveenschekanaal
8,8 km Pieter Stegeman
Jannes Bouwmeester
39:04
44:38
14-04 Slach om 'e Mar - Burgum 11 km Jan Uiterwijk 48:50
08-04 4 mijl van Emmen 4 EM Ronneke van der Molen
Henk Booiman
Bert Rijnberg
35:32
35:37
39:27
08-04 Ronde van Sķdwest Frysl‚n
- Sneek
12 km Jan Uiterwijk 53:14
02-04 Bolswarder Paasloop 4 EM Jan Uiterwijk 28:21
31-03 Voorjaarsmarathon -
Diever
10 km
HMAR





MAR
Jan Uiterwijk
HenriŽtte Pepels
Pieter Stegeman
Inge Hulzebos
Ronneke van der Molen
Simone Loovers
Annet Zwiep
Marco Bakker
44:50
1:40:53
1:45:28
2:02:29
2:02:37
2:04:49
2:26:15
3:27:34
25-03 Annerboscross 10 km Jannes Bouwmeester 52:13
24-03 Leekster Lente Loop HMAR Geert Woltjes 1:55:45
17-03 Kleine Moere Cross -
Grolloo
8,8 km Klaas Haveman
Geke van den Heuvel
Jannes Bouwmeester
47:04
47:17
47:28
17-03 Lenteloop - Emmen 10 km Marco Bakker
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
43:59
45:51
46:41
11-03 Merenloop - Grou 14 km Jan Uiterwijk 1:10:13
11-03 CPC - Den Haag HMAR Marc Cozijnsen 1:57:12
10-03 Halve van Haren HMAR Geert Woltjer 2:00:47
10-03 Trimloop AAC - Asserbos 15 km HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
1:10:54
1:12:10
18-02 Stadsparkloop - Groningen 10 km Jannes Bouwmeester 52:05
17-02 8 van Langezwaag 10 km Jan Uiterwijk 44:36
17-02 Rietplasrun - Emmen 8,8 km HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
40:02
42:08
11-02 Wintertrail - Exloo 8 EM Jannes Bouwmeester 1:14:50
10-02 Run Forest Run -
Dwingelderveld
15 km
26 km
37 km
Marc Cozijnsen
HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
1:27:47
2:30:12
3:42:40
10-02 3 Meren Cross - Gieten 7,8 km Klaas Haveman
Geke van den Heuvel
38:47
40:40
04-02 Arnoud Magnin wintercross
- Schipborg
8 km Marco Bakker
HenriŽtte Pepels
Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Cees Schouls
Erik Muggen
Jannes Bouwmeester
40:02
41:59
42:37
43:06
45:50
46:14
49:10
03-02 Rotstergaastloop 15 km Jan Uiterwijk 1:09:56
27-01 Hondsrugcross - Emmen 8 km HenriŽtte Pepels
Anno Brandsema
39:40
40:12
21-01 Gletsjerkuil cross - Ees 9 km Klaas Haveman
Geke van den Heuvel
48:12
49:48
21-01 De Groene 4 mijl -
Eelderwolde
6,7 km Pieter Stegeman 31:45
21-01 Bosmarathon - Assen 28 km Anno Brandsema 2:39:54
20-01 Udikloop - Klijndijk 10 km Anno Brandsema
HenriŽtte Pepels
45:59
46:30
14-01 Egmond Halve Marathon HMAR Simone Loovers 2:21:22
13-01 Aalden Rondomme 6,5 km

10 km
Esther Kerssies
Oscar Rensing
Geert Woltjer
Marry Nederhoed
34:55
35:15
50:06
51:38
06-01 Vegelinsbos cross -
Sint Nicolaasga
10 km Jan Uiterwijk 48:58